Skoči na vsebino

OSMRTNICA :)


Tich

Priporočeno sporočilo

Ma ni panike fantje... ce ne bi itak biu dougcajt :ouje: pa bi ga spet :mi pijemoo: hehe...

 

Ja itak da pase iz 323 sedan al pa HB sam da je 1.6 SOHC motor (B6) sj od takega jutr dobim...10 k sit...cenej itak ne bi najdu. Nekdo mi je celo 30k reku... :bravo: yeah right...

 

:ouje:

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P Sem slisal da na nasem faxu prav obstaja neko predavanje "MEHANIKA LOMA" :bravo:

 

Sam tist je bol teorija...tole je pa praksa :P

 

@symon: ja ustav me enkrat da grema na en pir...zal te pa nism vidu :( Ponavad kadim v avtu al pa se z radiom igram al pa celo na cesto gledam :D

 

post-318-1128607921.jpg

 

post-318-1128607939.jpg

 

post-318-1128607952.jpg

 

post-318-1128607968.jpg

 

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz te nisem videl to je napisal nekdo drug...(Mazda323)

No mislil sem pa druga?e, da bi dal menjalnik od kakega mo?nej?ega modela. Ampak ker si dobil tole tako poceni ni problema. Najbolje, da da? oglas v Salomonca:

"Neprestano odkupujem dele (potro?ni material) za MX-3 1.6. Predvsem menjalnike..." :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.