Skoči na vsebino

Zavarovalni?ka cenitev in popravilo


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Ker vem, da vam je popolnoma odve? in rahlo stresno hoditi na zavarovalni?ke cenitve in se po mo?nosti tam pregovarjati ter barantati s cenilcem, z veseljem to izpeljem namesto vas.

 

V nadaljevanju lahko avto tudi odpeljem na kleparsko-li?arsko popravilo k odli?nemu mojstru v Pelkovi neposredni bli?ini (Lak Tom d.o.o., g. Toma? Oblak), ponujeno pa vam bo tudi nadomestno vozilo. Lahko ga seveda peljete po cenitvi tudi kam drugam, to je vsekakor va?a odlo?itev. 

 

Cenovno bo zadeva precej ugodna, saj bo v primeru osnovnega obmo?ja delovanja in da se celoten postopek ne zavle?e ve? kot 2uri, cena le 30?, nanjo pa so ?e mogo?i razli?ni popusti (npr. Mazda klub).

 

?koda, da vi izgubljate potrpljenje in ?as, ?e lahko nekdo to postori NAMESTO vas!  :prstgor:

 

Lep pozdrav!

 

 

Ekipa 1A - avtomobilske storitve, Borut Ludwig Ben?ina s.p. (gsm:040 412 696,e-po?ta:info@ekipa-1a.si)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Taka zadeva mene stane cel dan ?asa, kup neprijetnosti, sploh, ?e bi bil brez avta. Podpiram tole zadevo.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva je vsekakor zamudna, lahko pa tudi stresna in tak?nih neprijetnosti vas lahko jaz odre?im.  :party0035:

 

Skratka, razli?ne (iz realnih situacij) po?kodbe s parkiri??, to?e, divjadi in ostale zadeve, pokli?ite in se dogovorimo za dobro re?itev.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tudi jaz samo priporo?am. Da? klju?e in sedi? lepo dalje v slu?bi avto pa sam najde nazaj z zmajevo pomo?jo seveda.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz samo priporo?am. Da? klju?e in sedi? lepo dalje v slu?bi avto pa sam najde nazaj z zmajevo pomo?jo seveda.

Sicer se v tvojem primeru nisem izkazal kot sem si ?elel in sem spregledal kaj vse sva se dogovorila, pa vseeno hvala za pohvalo.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mazda?i in ostali uporabniki foruma. Za ?ez wikend imate doma?o nalogo, da pregledate svoje vozilo in ugotovite, ?e je potrebno kak?nega lepotnega tretmaja. Trenutno je na barvanju pri Lak Tom d.o.o. rumena 6-ka na?ega Ga?perja in bo sam povedal, ?e je zadovoljen s postorjenim. Pred barvanjem pa vam seveda lahko odpeljem vozilo tudi na zavarovalni?ko cenitev.  :excl:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Dans sem uspe?no izpeljal ?e eno cenitev, tokrat na Tilia d.d., barval bo pa seveda velemojster - Toma? Oblak. ?e imate kak?ne praske, udrtine, po?kodbe od to?e ali kaj drugega kar vas moti na avtu, veste kam se obrnit.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Evo cas je da avto peljem do kleparja in sem na ZM dobil spisek pogodbenih serviserjev za kasko. Zanima me ce ma kdo izkusnje s kakim od teh (gledam za lj):

 

matjaz stojs s.p.

franc bizjan s.p.

avtoservis bum

avtohisa vic

novomat d.o.o.

frko d.o.o.

avto kavsek

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki mal, pa saj lahko pelje? kamorkol, oni ti tega ne morejo glih diktirat. Tudi an?e (AC Tomc) dela z njimi brez pardona

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi ti priporocal Anzeta na Verdu AC Tomc, zrihtal ze kar nekaj Mazd, ce ti je pa bolje v Medvode it ma pa Zmaj dobra priporoca pri Lak Tom, pol foruma je ze nadonestno Astro vozil v casu popravila

 

Za prvega vem da vse zrihta sam z zavarovalbico, verjetno tudi drugi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje da oba poklicem in vprasam, bolj mi disijo Medvode da se se pri Pelkotu ustavim ce bom ze ravno tam:) torej tale seznam ki sem ga dobil ubistvu nima veze?nevem zakaj ga potem sploh turijo v roke, da nebo kaksnih komplikacij, ker nisem vec pri ZM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Laktom je super, pa ital sosed dr. Pekla. Lahko ti pa tudi Ga?per kaj pomaga opraviti te zadeve.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?e boste potrebovali kak?no izmed navedenih storitev se obrnite na forumskega prijatelja; Ga?per Lukan s.p. oz. gsm: 040 228 865 in z veseljem vam bo pomagal.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.