Skoči na vsebino

HELP - moja GG z 18" - problem


Aichi

Priporočeno sporočilo

Evo, kot sem se bal, v dveh desnih luknjastih ovinkih je sla zadnja leva guma do blatnika... Ne veliko sam dost da je ris v gumi. Predlog? Popeglat robove, posirt, kje?

 

Gume so drugac 225, 6 MPS je mela 215 sem zdej vido in ceprav gre kljuc od mazde in se neki not, je guma lih tolke en dober centi prevec ven na teh rx8 felgah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih so za tak poseg mno?i?no vozili v podjetje FAZER v bli?ini Kranja, mislim da v Bitnjah pri KR.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri celo bolj priporo?ajo, da se vi?ek robu stran odfleksa, ker se potem ne more zadaj nabirati svinjarija (to je v primeru, ?e je zapeglan). 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko bi jih blo bolj smiselno odrezat, ker ko je zapognjen navzgor, se lu?tn notr gospod blat usede (tko kot je Zmaj reku), in lepo papa tvoje blatnike. Res pa je da redkokdo ho?e to delat, ni lih simpl to sam tko odrezat. Men so blatnike valjal pri (takrat ?e) A3M, ampak nisem bil zadovoljen, so mogl popravljat, tko da A3M-a se izogibi :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko bi jih blo bolj smiselno odrezat, ker ko je zapognjen navzgor, se lu?tn notr gospod blat usede (tko kot je Zmaj reku), in lepo papa tvoje blatnike. Res pa je da redkokdo ho?e to delat, ni lih simpl to sam tko odrezat. Men so blatnike valjal pri (takrat ?e) A3M, ampak nisem bil zadovoljen, so mogl popravljat, tko da A3M-a se izogibi :)

A3M je sedaj MATSPORT, ne?

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko bi jih blo bolj smiselno odrezat, ker ko je zapognjen navzgor, se lu?tn notr gospod blat usede (tko kot je Zmaj reku), in lepo papa tvoje blatnike. Res pa je da redkokdo ho?e to delat, ni lih simpl to sam tko odrezat. Men so blatnike valjal pri (takrat ?e) A3M, ampak nisem bil zadovoljen, so mogl popravljat, tko da A3M-a se izogibi :)

Ja in ne, rezani so dost bol ostri kot upognjeni, kar pomen, da ?e ?e kdaj slu?ajno podrajsa po gumi, lahko kar kli?e? vle?no in naro?a? nove 2 gumi :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js imam zakrivljene, pa imam gor ?e 25 mm distan?nike in 225/40 18 gume, pa ne drajsa po raobu ampak notranjem koloteku, isto je blo pri 215/45 18 klobasah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js imam zakrivljene, pa imam gor ?e 25 mm distan?nike in 225/40 18 gume, pa ne drajsa po raobu ampak notranjem koloteku, isto je blo pri 215/45 18 klobasah.

pa ni pri MPS mal druga??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ni pri MPS mal druga??

ja da pri 25 distan?nikih ?e 215/45 18, klobasah ?e guma serijsko dra po robu blatnika, ?e si sam v avtu, pa ga nahodi? k ?vau. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.