Skoči na vsebino

Pomo? Pri Nakupu


vida

Priporočeno sporočilo

Kupujem si avto in sem se oglasila v enem od salonov z rabljenimi vozili. Prodajalka mi je kot dober nakup predlagala mazdo 323 letnik 1998, prevo?enih 70.000 km, prvi lastnik, starej?i gospod, avto brezhiben, redno servisiran, gara?iran. Cena 1.200.000.

Meni se je to za ta letnik avta zdelo nekam veliko. Ampak nimam pojma o mazdah, nikoli je nisem imela, zato bi vas prosila tule - same strokovnjake - da mi svetujete. Kako se vam zdi takole, (brez da avto vidite), kak?en nakup bi to bil?

 

Pozabila vpra?ati za mo? motorja, ima pa klimo, ABS, 4 zr. blazine...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JA nakup take mazda je dober za tak?en letnik in za tak?no kilometrino samo je cena res malo pretirana vsaj za 200.000 sit pa kaj ?emo tudi prodajalci ho?ejo svoj dobi?ek samo za kak?no mazdo gre za 323 f ali 323 hb,323 sedan 323c po tem se tudi da pogajati o ceni pa tu je ?e seveda oprema itd slika pove dosti

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..povej kater prodajalec je, mogo?e je oglas na internetu in ti bomo la?je svetovali, ?e pa ni oglasa na internetu je pa res najbolje da sko?i? ?e enkrat tja in naj ti kar skopira list z opremo in za kater model 323 gre pa bo zeellooo la?je :)

 

lp, Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cau Vida!

 

Bodi pozorna tudi na to, ker ti dealerji z avti vedno re?ejo da je avto vozu al starej?i gospod, al strej?a gospa bla bla bla.....svetujem ti da vzame? nekoga ki se usaj malo spozna na avte, da gre s tabo....ker osebno tem prodajalcem ne zaupam preve?..... :D

 

No javi ko bo? zvedela ?e kaj ve?...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vida, sam imam Mazdo 323s, letnik 97 in imam narejenih 209.000 km. Motor je 1.5 z 90 konji. Mazde letnika 98 in naprej imajo malo novej?o obliko in malenkost ve? opreme (npr. 2 airbaga ve?), druga?e pa gre za precej podobna modela. Izku?nje imam zelo dobre, saj v teh 209.000 km nisem nikoli ostal na cesti, poleg rednih servisov sem 2x popravljal le izpuh, saj je imel luknjo, enkrat pa sem menjal mehanizem za brisalce, tako da lahko avto le priporo?im. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.