Skoči na vsebino

Mazda3 2014- ?ri?kanje / ?kripanje


Priporočeno sporočilo

?iv.

Malo me zanimajo va?e izku?nje in predlogi... pomagajte, hvala :)

 

 

?ez poletje so se mi pojavili ?ri?ki desno v armaturki. ?isto naklju?no pokanje.

Kako naj se zadeve lotim? Garancija pokriva odpravo? Va?e izku?nje?

 

Bom zadevi v vsakem primeru pri?el do dna... samo zanima me tako,.. za hitro tola?bo :)

 

 

lp.n

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv.

Malo me zanimajo va?e izku?nje in predlogi... pomagajte, hvala :)

 

 

?ez poletje so se mi pojavili ?ri?ki desno v armaturki. ?isto naklju?no pokanje.

Kako naj se zadeve lotim? Garancija pokriva odpravo? Va?e izku?nje?

 

Bom zadevi v vsakem primeru pri?el do dna... samo zanima me tako,.. za hitro tola?bo :)

 

 

lp.n

 

To ti odpravijo pod garancijo.

Nekje, sem bral, da je to neka napakica za katero na servisu, to?no vedo kaj morajo narediti, tako, da ti ne priporo?am da se sam ubada? s tem in izgublja? ?as in ?ivce.

 

Lp Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam imam podobno te?avo. Baje se drgneta dva plasti?na dela.

Zadevo bodo odpravili na prvem rednem servisu, kako pa ne vem. Zanimivo da se ?kripanje pojavi, ko se peljem po slab?i cesti, ko

pa peljem po AC pa skoraj izgine. Porodne te?ave pa?, tako kot z firmwerom za radio.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam imam podobno te?avo. Baje se drgneta dva plasti?na dela.

Zadevo bodo odpravili na prvem rednem servisu, kako pa ne vem. Zanimivo da se ?kripanje pojavi, ko se peljem po slab?i cesti, ko

pa peljem po AC pa skoraj izgine. Porodne te?ave pa?, tako kot z firmwerom za radio.

 

Jaz nebi ?akal na redni servis...  takrat bo ?lo na tvoje stro?ke, ?eprav je to stvar garancije.

Jaz imam obe te?avici, pa ?e nisem utegnil iti na servis...

Mi je pa radio oz. ekran zamrznil ravno na dopustu in se 5 dni sploh ni pri?gal, nato pa ?ude?no o?ivel... zares mote?e....

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nebi ?akal na redni servis...  takrat bo ?lo na tvoje stro?ke, ?eprav je to stvar garancije.

 

 

 

Zakaj naj bi slo na njegove stroske. V 3 (ali 5, ce ima trojka tudi 5 letno garancijo) bo moral slej ko prej na redni servis (vsaj enkrat na leto) :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom to uredil ob rednem servisu na podlagi garancije. Lahko grem pa tudi prej vendar me zaenkrat tako hudo ?e ne moti, pa ?e brez avta bom cel dan.

Zakaj bi pa jaz moral pla?ati za odpravo o?itne tovarni?ke recimo ji neprijetnosti mi pa ni jasno, obrazlo?i prosim.

 

Zadnji? so mi nalo?ili nov oz. zadnji firmware za radio in od takrat ?e ni zmrznil, pa tudi muzko na usb klju?ku si kon?no zapomni in po ponovnem v?igu nadaljuje pesem, ne tako kot prej, ko je vedno za?el od prve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pa jaz moral pla?ati za odpravo o?itne tovarni?ke recimo ji neprijetnosti mi pa ni jasno, obrazlo?i prosim.

 

Vidim, da se nisem najbolje izrazil...

Imel sem primer na prej?njem avtu, ko so mi med rednim servisom popravljali nekaj v garanciji in mi potem zara?unali eno uro dela.

Seveda nisem bil pozoren in sem to videl ?ele doma.

Ob naslednjem servisu so mi sicer to upo?tevali, vendar ?e nisi pozoren....

Seveda je vse to odvisno od servisa...

 

Lp Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu moje izku?nje z novim avtom in uveljavljanju garancijskih popravil segajo ?e zeloooo dolgo nazaj, tako da hvala za opozorilo.

Mogo?e ?e vpra?anje, ?e kdo ve, kdaj ti pripada nadomestni avto. Recimo ?e ?arajo po avtu 4 ure a ti ga morajo dat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu moje izku?nje z novim avtom in uveljavljanju garancijskih popravil segajo ?e zeloooo dolgo nazaj, tako da hvala za opozorilo.

Mogo?e ?e vpra?anje, ?e kdo ve, kdaj ti pripada nadomestni avto. Recimo ?e ?arajo po avtu 4 ure a ti ga morajo dat?

 

 

Glede nadomestnega vozila je pomoje vse odvisno od servisa... Pomoje obveze ni nobene, da ti ga dajo... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Ok, Nova mazda3,     zadeva je slede?a...

O?itno gre za neko serijsko napako v armaturni plo??i, glede da se ve?im to pojavlja. Je kdo ?e bil na servisu in so mu zadevo odpravili?

Jaz sem se sredi poletja zmenil, da bomo napako odpravili ob rednem servisu. Pa je pri?el teden za redni servis :)

Posledi?no bi rad ?im ve? informacij, da jih prenesem naprej, da ne bodo mehaniki imeli dodatnega dela.

 

 

Kar se ti?e radia. Tudi meni je zmrznil za en dan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar opravil 1 servis na svoji Mazdi3 in sicer malce pred?asno, ker se je oglasil alarm za viskoznost olja. Vse je bilo ok, cena 192 eur.

Ker so nalagali ?e zadnji update firmwera in to ne vem zakaj traja zelo dolgo (avto je bil na servisu slabih 5 ur), sem dobil nadomestno Mazdo3. V tej se pa res mo?no sli?i ?kripanje v armaturi, v moji komaj sli?i? ?e je radio na 5 ali ve? pa ne. Ker se mi je mudilo sem se odlo?il, da bom to odpravil drugo leto, ?e bo ?e sli?no. Namre? poleti se ?e ni sli?alo, bom videl kako bo ko bo mraz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.