Skoči na vsebino

Elektronska servisna knjiga


Katjaa

Priporočeno sporočilo

Npr, v Beogradu sem kupu mojo mazdo 2011. leta od prijatelja ker je prvi lastnik avta. Vedno je odr?avao v mazdinom servisu in je imel uredno popolnjeno servisno knjigo. Po kupnji sem dobu tudi izvod iz elektronske servisne knjige in se servisi ne poklapajo po kilometra?i, vremenu delanja in tudi po broju. Delovci v servisu nisu upisali vse narjene servise v elektronsko servisno knjigo.

:policaj: error driver 6 604015435943476473710351.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Npr, v Beogradu sem kupu mojo mazdo 2011. leta od prijatelja ker je prvi lastnik avta. Vedno je odr?avao v mazdinom servisu in je imel uredno popolnjeno servisno knjigo. Po kupnji sem dobu tudi izvod iz elektronske servisne knjige in se servisi ne poklapajo po kilometra?i, vremenu delanja in tudi po broju. Delovci v servisu nisu upisali vse narjene servise v elektronsko servisno knjigo.

 

 

Ce se to veckrat dogaja, da "pozabijo" vpisat, se je treba takega servisa na dalec izogniti... Kolikor vem, mora servis za vpis nekaj placati... za stranko pa je navidezno brezplacno (strosek je pac skrit v ostalih postavkah)...ce ni zapisa v DSK, potem se pomoje tudi ne more uveljavljati MES (mobilno pomoc)...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo pogledali tole koprsko.Papirji so samo od uvoza naprej.Se pa avto vozi lepo,ni? ne ropota/?kripje na kar sem navajena iz mo?evih alf:)Lepo ohranjen in narejen velik servis na poobla??enem v Kopru.Sklopka pa je ?e tr?a.Bomo razmislili.

 

ti, V6 nc ne ropota..je pa res, da mi je bine popravil sprednje vilice preden jo je prodal..

ampak za zdaj tok-tok, ropotanja pa skripanja ni...samo muzika iz motorja :punk:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.