Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

?ivjo vsem. Imam, kot ka?e, velik problem. Pred mesecem dni se mi je zgodilo, da sem hotel pri?gati svojo mazdo 2, pa sploh ni zaverglala, utripati pa je za?ela lu?ka od klju?a, ki utripa ponavadi, ko klju?a ni notri. Baterija je bila OK. En doma?i mehanik je priklopil tester, ve?krat, le enkrat ga je spustilo notri in naj bi se zbrisale kode od klju?ev (tudi na rezervnega ni v?galo). Da jih je vpisal in da dela. A je delalo le 1 teden, potem sem spet obstal na cesti. Smo pa ugotovili, da v?ge recimo po 1 dnevu, trikrat je, nato spet ne. Odlo?il sem se, da ga peljem v Ljubljano na A-Cosmos, Celov?ka (saj bli?je skoraj ni servisa, sem iz okolice Ilirske Bistrice), tam bodo ja popravili. Z avtom so se ukvarjali deset dni, peljali naj bi ga k elektrikarju, popravili naj bi krmilnik. Prevzel sem avto, ?el domov, se na poti ustavil na kavo in avto ni ve? v?gal. Sicer so mi dali enoletno garancijo, ampak ker sem od dale?, mi gre malo na ?ivce, da se non stop zafrkavam in izgubljam dneve z avtom, ki ga sploh ne morem uporabljati. Na? doma?i mehanik mi ga je popravil za 1 teden za 10 evrov, v Ljubljani me je stalo 465 evrov. Pa ne verjamem, da jim bo uspelo kaj popraviti, se bojim, da bodo za?eli ?e kaj menjavati in da me bo na koncu stalo skoraj toliko kot je avto vreden (letnik 2006). Nedavno sem zamenjal jermen, olje in ?e za nekaj malenkosti (nove prevleke itd.) potro?il na njega. V bistvu sem na njega v zadnjem mesecu dni potro?il cca 1000 evrov, sedaj pa je vreden prav toliko kot pred mesecem dni, kake slabe 4 tiso?ake. Ima kdo kak nasvet zame? Hvala vnaprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej verjetno so oni tja peljali. Ampak sem malo premozgal in ugotovil, da je bilo kak?en teden prej menjano olje in ga je 1 - 2 cm nad merco. Kaj je mo?no, da zaradi tega vro? ne v?ge? Danes zjutraj je mrzel v?gal, sem ga pripeljal domov, 20 km, ugasnil, ne v?ge. Zdaj ?akam, da se ohladi in bom pogledal, na kakem nivoju bo olje. Bi bilo prav hecno, da sem imel tak?nega pohahoja in stro?ke le zaradi tega. So mi pa zgleda res na novo nastavili ra?unalnik, ker me sedaj senzor ve? ne opozarja, da nisem privezan. Morda so kaj spolamudili, ker mi sedaj vro? (prej nisem bil pozoren), ko dam kontakt, ne poka?e lu?ke za baterijo. Bomo videli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
    • https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=19557553
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.