Skoči na vsebino

mazda 6- ne v?iga


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Mi lahko nekdo pomaga, sem lastnik mazde 6 dizel 2.0 sportcombi 143km letnik 2006

 

Imam te?ave z v?igom, ko je avto mrzel v?ge, ko se pa motor zagreje pa ni mo?nosti da ga v?ge?.

 

Avto samo vergla v prazno, kot da enostavno ne dobi goriva, mehanik pa se u?i na mojem avtu.

 

Pravi da bi naj zato bil kriv senzor obratov.

 

Jaz sem pa bral te forume in videl da nekdo omenja regulator tlaka nafte v prostem teku.

 

Ma kdo izku?nje da mi lahko pomaga, ra?unalnik pa ne poka?e nobene napake na avtu

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej vidim da se ta tvoj mehanik res u?i na tvoji mazdi..?koda avta zato predlagan da pelje? mazdo na?emu mojstru Dr. Pelkotu v Medvode.ti bo pomagal..LP Ale??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej vidim da se ta tvoj mehanik res u?i na tvoji mazdi..?koda avta zato predlagan da pelje? mazdo na?emu mojstru Dr. Pelkotu v Medvode.ti bo pomagal..LP Ale??

Pozdravljen

 

Z veseljem bi ga odpeljal ampak avto ve? ne v?ge od v?eraj in je lahko samo vle?na slu?ba.

 

Ima? mogo?e kak njegov kontakt, da ga povpra?am za nasvet.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

 

Z veseljem bi ga odpeljal ampak avto ve? ne v?ge od v?eraj in je lahko samo vle?na slu?ba.

 

Ima? mogo?e kak njegov kontakt, da ga povpra?am za nasvet.

 

Hvala

 

 

http://www.mazdaklub.si/2012/07/avto-pelko-d-o-o/

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo avto sem pripeljal od mehanika, baje je samo zamenjal neke varovalke

 

sedaj spet ho?em v?gat avto pa sem na enakem, s tem da danes pa se poka?e napaka avta in sicer

 

utripa kontrolna lu?ka varnostnega sistema

 

ma kdo idejo kaj narest, je mel kdo primer

 

post-8064-0-35586700-1410011678_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ne bo IMV ampak je verjetno ?ist elektri?ni problem... oziroma klju?avnica ne prepozna "magnetka" na klju?u in zato ne izklopi imobilizatorja. Probaj z rezervnim klju?em.

 

Po moje bo tole stvar za kak?nega avtoelektri?arja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ne bo IMV ampak je verjetno ?ist elektri?ni problem... oziroma klju?avnica ne prepozna "magnetka" na klju?u in zato ne izklopi imobilizatorja. Probaj z rezervnim klju?em.

 

Po moje bo tole stvar za kak?nega avtoelektri?arja.

Pozdravljen

 

sprobal sem rezervni klju? in stvar je enaka

 

ta lu?ka vedno utripa ko je avto vgasnjen, sredi vo?nje ?e seveda avto sploh v?ge pa ne gori, signalna lu?ka za KEY pa gori zeleno

 

mislim za znoret

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.