Skoči na vsebino

Elektri?na shema za Mazdo 626 91'


Priporočeno sporočilo

Najprej en lep pozdav vsem...sm novopeceni clan :P in ponosni lastnik mazde 626 letnik 91.

 

Zdj pa, situacija je taka....ucerj sm montirv spredj meglenke..prek releja, varovalke, na armaturko dau prirocno stikalo...use dela lepoinprav...

 

problem pa nastane dons zutrj....nedela mi ura :ne vem: , poi se mjckn probam sart okol pa ugotovim da nedela se elektricni pomik speglov....varovalke pogledam...so use dobre....

 

nimam poima kai bi blo narobe :unsure: torj ce bi kdo vedu, alpa mi saj pomagv svetvt bi biu zlo veseu...

 

pa zravn bi prosu se ce ma kdo mogoce elektricno shemo od tega avtka...

 

torej...predlogi, mnenja, slikce, vprasanja....

 

lp :unsure:

 

 

p.s.: se opravicujem za napako v naslovu...prehitr tipkam :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!!!

 

s kerga gonca pa si?

?e si kje bliz oz. okolice lj se lahk kje dobiva pa bova pogledala!!!

Js sm 5let delov pr avto?tromarju!!! :bravo::bravo:

 

?e ne pa je na pamet te?ko govort kaj bi lahk blo zgolj lahko samo ugibamo!!!!

(lahko pa sam preveri? kam si vso zadevo prklopu,pa ?e si rele kam pr varovalkah vezu ti ta lahko prekine ker dotok elektrike k u?ge? meglenke)

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..nekaj si narobe zvezal, tako da bo najbolje da ?tromar to pove?e :)

...jest sm pri prej?njem avtu (tud japanezar) sam avtoardio zvezu in bi se mogl vse ujemat tipi topi a ne, tko kot se je pri ostalih avtih, no in jest sm bil ?ist sre?en ker je avtoradio delal, potem se pa pri?gal lu?i in avtoradio je ugasnu, ko sem pa lu?i ugasnil se je pa avtoradio pri?gal :blink: ...no men ni blo n? jasn tko da sm ga pelu ?tromarju in ej zvezal tko kot je treba :) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uklopcic...drgac sm iz gorenjske....

 

 

no niti mi neb biu tak problem ga prpelat ce se zmenva enkrat...ce bi se dal kksno nedeljo bi blo ql...no tut sobota bi sla...

 

slutim da sm prevec tm spodj pod armaturko saru pa se je kksn konektorcek mau prevec premaknu in posledicno staknu alpa so slabi spoji k je ze mjckn staro use....

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

[

problem pa nastane dons zutrj....nedela mi ura :ne vem: , poi se mjckn probam sart okol pa ugotovim da nedela se elektricni pomik speglov....varovalke pogledam...so use dobre....

 

Katere varovalke si pregledal. Mazda ima del varovalk v motornem delu, del varovalk pa pri vozniku.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dravni, pregledv sm une varovalke v masini, k so koj zravn akumulatorja, pa une pod volanom...nevem...so se kere kje :ne vem: to me tut zanima na kero varovalko je vezan ta mehanizem za pomik speglov...

 

sj drgac sm jes tut stromar...sam brez nacrta sm se zgubu med kabli...pa se problem je k sm mjckn barvo slep pa ne razlocm barv zic prevec dobr :blink::blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

stromar si pa barvno slep :blink:

 

kak si te ?olo nardil... (niste meli kak?nih pregledov obveznih), pa praksa?

 

ker jaz sem tud stromar pa z barvno slepoto je del poklica nemogo?e opravljat..

 

sorry za offtopic

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dravni, pregledv sm une varovalke v masini, k so koj zravn akumulatorja, pa une pod volanom...nevem...so se kere kje :ne vem: to me tut zanima na kero varovalko je vezan ta mehanizem za pomik speglov...

 

sj drgac sm jes tut stromar...sam brez nacrta sm se zgubu med kabli...pa se problem je k sm mjckn barvo slep pa ne razlocm barv zic prevec dobr :blink::blink:

 

bumbar, ali ti na pokrovih varovalk ni? ne pi?e???

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dravni, hja pise ze...sam predn ugotovis zakai je kera ze tut str ratas....naprimr, nism se ugotovu kera je za spredne luci alpa kei takga...ok, clo za kabino sm ugotovu k pise gor cabin :bravo: no ja, pa za zmigvce...

pa sj bo pocas...se bo najdla napaka....nebi izkljucu moznosti tut da je ker konektor alpa kei takga...na klemcah pride mav do oksidacije pa zajebava....

 

bomo raziskal zadevo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dravni, hja pise ze...sam predn ugotovis zakai je kera ze tut str ratas....naprimr, nism se ugotovu kera je za spredne luci alpa kei takga...ok, clo za kabino sm ugotovu k pise gor cabin :bravo: no ja, pa za zmigvce...

pa sj bo pocas...se bo najdla napaka....nebi izkljucu moznosti tut da je ker konektor alpa kei takga...na klemcah pride mav do oksidacije pa zajebava....

 

bomo raziskal zadevo...

 

Ni?, potem pa ?e nikjer ni? ne pi?e, varovalke so vse uredu potem predlagam: stikalo al' pa uro ven, pogledat katera je plus, ?e je plus potem ti manjkka minus, pa po ?iceh in ?e ti plus manjka je mogo?e, da ima tudi kak?no notranjo varovalko ali pa, da ko si ?aral pod volanom kaj odtrgal.

 

Veliko sre?e.. :bravo:

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dravni...situacija je taka.... na urco pridejo 4 zice... se prav, ce pomislm... plus, masa, in se 2...domnevam da je to vezan na osvetlitev armaturke...se prav, ena takrt k das kontakt...svet s povno mocjo, druga zica pa takrt k je avto przgan pa prek unga potencjometra za stelat moc svetlobe...

 

zei moznost je da od kle ne dobi stroma, da samo lucka ne dela...alpa je crknla, sam to je mau moznosti

 

za ogledala pa tut se nism cist razmislu kako pa kaj...se delam na tem <_<:blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi je na uri stalni + pa - za napajanje ure, potem je + za osvetlitev ure, ko da? kontakt in ponovni +, da kadar pri?ge? lu?i, da za?ne ura svetleti z pol mo?i, da ti pono?i ne sveti preve?. Ali ima? ti tudi tako narejeno? :blink:

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav!!! :jupiii:

 

 

Vidm da se ?e vedno ukvarjate z istim problemom, pa da povsem niste ?ist skup pr?li(kot sm reku usi skup lahko sam ugibamo kaj bi lahko blo)!!!!

 

Sicer pa js pra?am zdj, kaj si do zdj, ?e si ?e kj od tega po?timov kar ni delal??

 

drga? sm pa js jutr u lj popovdne pa se lahk kje najdeva skup (?e ?eli?) pa lahko zadevo pregledava,neki orodja mam pa skoz sabo!!!!

tel.ma? pa mi ja jav da vem razpolagat s cajtom!

 

LP.

Uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uklopcic...zadeva je takale...sori, sele zj vidu tole objavo....tko da dons nebi slo

 

resili nismo nic se...ker namrec...siht, delam zravn strom po eni delavnci, izredno me klicejo na siht, intervencije pa to...tko da nism se tut minutke najdu za avto...no, edin to da ga bom zei spucv... :blink:

 

 

te pa poklicem ob prvi priliki....pa pogledava...mam jes tut zmerj nekj orodja v avtu, tko da ni problem glede tega :bravo:

 

lp, anze

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.