Skoči na vsebino

mazda 5 problem ?obe za pranje prve ?ipe


Priporočeno sporočilo

Mazda?i zama?ile so se te ?obe za pranje prve ?ipe...nasveti kako naj to ??istim not v rezervat dajem ?istilo za ?ipe-petrol.LP Ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sivanka. Spodaj smames cev in prebadas

Ok hvala za nasvet...bom probal enkrat sem ?e to naredil pa se ni obneslo..malo bolj?e je bilo..res pa je da so te ?obe za pranje prve sipe non stop bele kot bi bile od vodnega kamna..?udno.mogo?e masna teko?ina da spe?e to,,LP.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor je lahko vodni kamen tudi krivec za zama?itev. saj ve? poleti  ko voda izhlapeva  tam okoli ?ob se tudi  nabere s?asoma. ?e bo? preve? drezal s ?ivanko lahko se zgodi da po?koduje? tiste ?obe in bo  ?pricalo povsod samo  na ?ipo ne :) (?e bo? nasilen preve? ha ha )

 

Jaz sem  pri mazdi 3 1x ko se mi je prav tako zama?ilo  snel ?obe dol,jih namo?il v solno kislin (dobi? v tehni?ni trgovini)  in pa 10 minutnem odmakanju prepihal.  lahko ?e  izvede? trik s ?ivanko ;)  (kislino pa lahko kasneje uporabi? za ?i??enje mre?ic  doma iz pip ;) ali WC ?kolki)  lahko  ?obe namo?i? tudi v kis samo potem bo dlje trajalo ;)

Preglej tudi tiste proti povratne ventile pred ?obami...

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsekakor je lahko vodni kamen tudi krivec za zama?itev. saj ve? poleti  ko voda izhlapeva  tam okoli ?ob se tudi  nabere s?asoma. ?e bo? preve? drezal s ?ivanko lahko se zgodi da po?koduje? tiste ?obe in bo  ?pricalo povsod samo  na ?ipo ne :) (?e bo? nasilen preve? ha ha )

 

Jaz sem  pri mazdi 3 1x ko se mi je prav tako zama?ilo  snel ?obe dol,jih namo?il v solno kislin (dobi? v tehni?ni trgovini)  in pa 10 minutnem odmakanju prepihal.  lahko ?e  izvede? trik s ?ivanko ;)  (kislino pa lahko kasneje uporabi? za ?i??enje mre?ic  doma iz pip ;) ali WC ?kolki)  lahko  ?obe namo?i? tudi v kis samo potem bo dlje trajalo ;)

Preglej tudi tiste proti povratne ventile pred ?obami...

 

lp

ej mojster hvala za pomo?  :rispekt:  bom probal to z ?i??enjm  ?ob.lp  :D  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..danes po?istil ?obe in po?istil sistem za pranje prve ?ipe.zdaj deluje super...ok.mazda?i hvala za pomo? posebno Uro?u.k.LP ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.