Skoči na vsebino

Dve leti zastonj!


dub

Priporočeno sporočilo

Dobrodo?el na forumu! :bravo: ?e se ne motim,pla?a? en del avta(ne vem ali je dolo?eno kolko) takoj,ostali del pa ?ele ?ez 2 leti. ?e se motim,me naj kdo popravi! Mislim pa,da se kr spla?a vzet avto na ta na?in! :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No moja mazda je kupljena tako....torej pla?al sem na lice mesta pol avta,....zgleda pa tako, da? osebno, podpi?e? pogodbo po?aka? dva dni da po?ljejo na summit ki je lizingodajalec, dobi? klju?e in odpelje?...

 

Sicer ti pa na prometnem pod opombami pi?e lizing hi?a....bla bla bla...ime je pa tvoje...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se motim,me naj kdo popravi! Mislim pa,da se kr spla?a vzet avto na ta na?in! :jupiii:

 

?e ima? ke?, se ga spla?a pla?at in izposlovat kak?ne druge ugodnosti! :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No moja mazda je kupljena tako....torej pla?al sem na lice mesta pol avta,....zgleda pa tako, da? osebno, podpi?e? pogodbo po?aka? dva dni da po?ljejo na summit ki je lizingodajalec, dobi? klju?e in odpelje?...

 

Sicer ti pa na prometnem pod opombami pi?e lizing hi?a....bla bla bla...ime je pa tvoje...

LP daVid

 

no lepo,ti ima? izku?njo,torej ali to velja samo za avtomobile na zalogi ali tudi za ostale?ker s temi akcijami imam slabo izku?njo ?e pri nakupu moje prve mazde!!na kratko:ob nakupu,pravzaprav naro?ilu mi je bilo obljubljeno da zraven dobim tudi bone za bencin za celo leto!!!!,?eprav jaz tega nisem niti vedel;no ker pa tak?ne mazde kot sem jaz ?elel ni bilo na zalogi in sem na avto ?akal 3 mesece,je baje pretekel rok akcije in tako z boni ni bilo ni?!zato ?e enkrat spra?ujem ?e to velja samo za avte na zalogi?

hvala za odgovor lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To za bone prvi? sli?im...... ?zmeden?

 

Sicer sem se pa najprej pozanimal kake popuste dobim ?e bi ga ske?iral cel avto takoj...in in so mi na A-cosmosu rekli da mi spustijo ceno za 50 k sit??!!!!!!! Tako da sem se raj?i za drugo varjanto odlo?u!

 

Sicer pa bi te akcije mogle veljat za use avte...tudi ?e ni na zalogi, razen v primeru da popustov itd kjer ti v malem tisku pi?e da le ta velja samo za avte ki so na zalogi.....

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nikoli ni? ne kupim na kredit, sploh pa ne avto.totalna zguba.sicer je pa moje mnenje tako, da ?ez en mesec ni noben avto ve? nov.kaj pa sploh pomeni za nekoga ravno nov avto.v ?em razlika razen v ceni ?e je avto pol leta star, ali pa leto.mislim da je izguba v prvem letu prevelika da bio si ravno ?elel nov avto, ne glede al je zadost dnarja na zalogi ali pa ne.jao, kje je komunizem, ko si rabljenega bmw prodal za ve? kot je bil nov.nikoli ve? ne bo tistih ?asov.nikoli ve?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando ne bit ?alosten, saj ni tako hudo :D

 

Kar se ti?e pa pogajanja okoli cene pa vidim, da niste glih vstrajni in da vas odpravijo s 50 - 100 jurji...

 

Jaz sem enostavno ?el k prodajalcu in sem mu rekel, da dobim pri enem drugem 5% popust in ?e mi da on 6% ga uzamem pri njemu. Potem sem po?akal, da se je ska?lal kako je hudo v avto industriji in da imajo stra?no nizke provizije (yeah right) in da ne more dat 6%, ker ?e da, bodo ?ena in otroci doma la?ni. :)

 

Potem sva nadaljevala barantanje tako, da sem rekel OK, ?e mi da 6% lahko del popusta zamenja za zimske gume s feltnami. No in kle sva pri?la skupaj tako, da sem dobil cca 200.000 sit popusta in ?e komplet gum s feltnami vrednimi 140.000 sit. Se pravi skupaj 340.000, kar ni slabo glede na to, da Mazda nima stra?nih popustnih akcij in da raje nudijo ugodnostiv stilu razli?nih na?inov financiranja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando ne bit ?alosten, saj ni tako hudo :D

 

Kar se ti?e pa pogajanja okoli cene pa vidim, da niste glih vstrajni in da vas odpravijo s 50 - 100 jurji...

 

Jaz sem enostavno ?el k prodajalcu in sem mu rekel, da dobim pri enem drugem 5% popust in ?e mi da on 6% ga uzamem pri njemu. Potem sem po?akal, da se je ska?lal kako je hudo v avto industriji in da imajo stra?no nizke provizije (yeah right) in da ne more dat 6%, ker ?e da, bodo ?ena in otroci doma la?ni. :)

 

Potem sva nadaljevala barantanje tako, da sem rekel OK, ?e mi da 6% lahko del popusta zamenja za zimske gume s feltnami. No in kle sva pri?la skupaj tako, da sem dobil cca 200.000 sit popusta in ?e komplet gum s feltnami vrednimi 140.000 sit. Se pravi skupaj 340.000, kar ni slabo glede na to, da Mazda nima stra?nih popustnih akcij in da raje nudijo ugodnostiv stilu razli?nih na?inov financiranja.

 

aja,..pozabla sm oment da baje usebuje ?e napravo prot zdrsu k mi jo tud ni ura?unu,..jah sj vem,..tko je ?e gre baba kupvat avto :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

alissa, nov , ja kaj pa misli? da je nov, ?e se razumeva , preden je na vseh transportih pri?el iz jpn, men 100,200 popusta ne pomeni ni?.recimo za z350 je nov 10 mio, eno leto star te pride 7.5 mio,kaj je 2.5 mio drobi?.mene bo pa itak pri?el ?e pod 7 mio.kaj zdaj dilema novega za 10 ali 1 leto,20000 km za 6.5.je kaka razlika?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

alissa, nov , ja kaj pa misli? da je nov, ?e se razumeva , preden je na vseh transportih pri?el iz jpn, men 100,200 popusta ne pomeni ni?.recimo za z350 je nov 10 mio, eno leto star te pride 7.5 mio,kaj je 2.5 mio drobi?.mene bo pa itak pri?el ?e pod 7 mio.kaj zdaj dilema novega za 10 ali 1 leto,20000 km za 6.5.je kaka razlika?

 

Ne vem zakaj si tolk pameten okrog rabljenih avtov in ?eli? prepri?at da je nakup novega brezvezen. Nekateri imajo pa? bolj?i ob?utek, ?e kupijo nov, nevo?en avto, ki ima 3 leta garancije.

 

Kot vem si pri uvo?enih avtih iz Nem?ije lahko vesel, ?e ti dajo pol do enega leta garancije, pa to sploh ni pravilo. Da nekdo prodaja avto po enem letu ali po manj kot 50.000 km naprimer, je meni znak, da je z avtom nekaj narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NI NAKUP NOVEGA BREZVEZEN,SAMO JAZ PA? NA TO GLEDAM DRUGA?E, en avto za dva, ?portni, za famili dru?inski, recimo karavan , za delat, kaj ndrugega ki je manj ?koda.pa ?e naveli?am se. se je tudi ?e zgodilo, da sem kupil pa mi ni bil ?ez teden ve? v?e?.bosti. nni? si jemat k srcu, vse je samo na?in ?ivljenja , ki ga pa? ?ivi?.life it"s beautiful.je pa nekaj res:?E KUPI? NOV AVTO,SI NA NJEGA NEKO DALJ?E OBDOBJE VEZAN, druga?e je vse ZGUBA.vidi?, jaz pa? nisem ?lovek, ki bi bil vezan na avto.NOV avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se umikam za nekaj ?asa.?aooooo!!!!!!

 

 

no ja tole me spominja nekoliko na politiko!postavi? eno vpra?anje,dobi? cel kup nasvetov ve? ali manj neuporabnih in skoraj ni? konkretnih odgovorov.v tem primeru en sam uporaben odgovor za katerega se

tudi zahvaljujem!

pa lep pozdrav do naslednji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glej dub, na tvoje vpra?anje si takoj dobil ?tiri konkretne odgovore v katerem so ti povedali kako je s tem odlo?enim pla?ilom. Nikakor nima smisla, da ti ?e naslednjih deset napi?e isti odgovor "...ja to je lizing pogodba...).

 

?ar forumov pa je da se pogovor nato razvije dalje tudi v smeri, ki ni ?isto direktno za?rtana v prvem postu ?eprav v tem primeru sploh nismo zatavali tako dale? od tvojega vpra?anja saj se pogovarjamo tudi o drugih na?inih nakupa in prednostih enega ali drugega.

 

Informcije na tak na?in de?ujejo iz ene in druge strani in lahko si prepri?an da te 99% folka na tem forumu ne posku?a namerno nategniti tako, da je tvoja naloga zgolj to, da med temi informacijami najde? tiste, ki ti ustrezajo.

 

To velja tudi zate Dando in upam, da tisti "se umikam za nekaj ?asa.?aooooo" ni bil napisan zaradi u?aljenosti, ker se nekdo ni strinajal s tvojim mnenjem...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom ?e jaz pristavil nekaj na to temo. Cena avta se razdeli na dva dela in sicer v evrih. Potrebno pa je pla?ati ?e stro?ke leasinga! Avto te zato stane ve?, kakor ?e bi ga kupil v enem kosu. ?e da? polovico denarja za dve leti vezati na banko, pridobi? le nekaj deset jurjev.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stro?ki lizinga so minimalni, mislim da tam okoli 5 tiso? sit....in se bolj spla?a dat ta denar na banko vezat....

 

 

Sej ve? kako reklama govori...pol zdej, pol ?ez 2 leta brez obresti....

 

:jupiii:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stro?ki lizinga so minimalni, mislim da tam okoli 5 tiso? sit....in se bolj spla?a dat ta denar na banko vezat....

Sej ve? kako reklama govori...pol zdej, pol ?ez 2 leta brez obresti....

 

:jupiii:

LP daVid

 

stro?ki lizinga so med 200 in 250 evri, vsaj mene so pri?li toliko

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.