Skoči na vsebino

Dodatni klju?


Boss

Priporočeno sporočilo

saj mogo?e je vpra?anje neumno oz. razlog zanj ?e bolj ampak vseeno

 

rabil bi namre? tretji klju? samo za odklepat in zaklepat avto, da bi moja de?va lahko kak?ne stvari notri odlo?ila ko avto stoji na parkiri??u pred mojo slu?bo.

 

?e preden grem te?it na servis me zanima a je to ?e kdo dal narest oz. a se to da pri kakem klju?avni?arju naro?it, ker se bojim, da bo po uradni poti predrago.

 

Aja... namest klju?a je lahko tud tretji daljinec...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj?a in najcenej?a re?itev je:

- ji da? drugi klju?

- ji da? drugi daljinc

 

- zdej ?e ima? avtoalarm ti pa klju? tako ali tako ne pomaga.

 

Jest osebno ne bi dal kju?avni?arju klju?a za avto delat, sam po moje da bi ga pa kk?n majstr znal narest.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss

Gre? do prvih "tatemnih" ko delajo klju?e,pa bo? mel klju? naret po ?elji!! :D Pol pa lahko komot da? dragi tretji klju?! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, pa ma? ti ziher Mazdo? :D ker ko nekaj primerjamo med ?estkami ima? ti druga?e (recimo: stikalo za blokiranje el. stekel, tretji klju?, bazen?ek v prtlja?niku, :huh: ) - po moje ima? ti Mondeota preoble?enga v Mazdo :D

 

OK... joke

 

Kar se ti?e rezervnega klju?a, ga imam spravljenega na varnem mestu - kaprica pa? - in ne bi rad, da ga moja po svetu naokrog v torbici nosi.

 

Zakaj? Recimo en butast razlog: z mojo drago se ni? hudega slute? sprehajava ob polno?i po ljubljanskem Tivoliju. No? je prav lepa in romanti?na, zvezdice, lunca - v glavnem ki?asto za popizdit. Nato naju obstopi deset "na?ih" in ?elijo najine denarnice, torbico, klju?e, mobitele vendar se midva ne strinjava. No in ker smo demokrati?na dr?ava in so oni v ve?ini midva pa v manj?ini nama ne preostane ni? drugega kot, da se strinjava z zahtevami ve?ine in se posloviva od najinega imetja vklju?no z Mazdo, ki jo odpeljejo z najinimi klju?i :( .

 

In v ?em je vic te zgodbe: ko prijavim krajo na zavarovalnici mi zavarovalnica enostavno re?e, da sem jaz avto prodal, ker nimam niti dokumentov niti klju?ev niti pametnega dokaza, da so naju res oropali. Vse resni?no tako ka?e, kot da ho?em oguljufati zavarovalnico.

 

Aja, da ne bo kdo mislil, da je to hipoteti?na zgodba in nekaj podobnega se je pred leti zgodilo kolegu. Skoraj eno leto se je to?aril, dokazoval, prepri?eval, hodil od enega do drugega, dokler se ga niso "usmilili" in mu izpla?ali od?kodnino. Na zavarovalnici so mu ?e prej rekli, da ko bi imel vsaj en originalni klju?, ne bi bilo tak?nih te?av.

 

 

Zaradi vsega zgoraj napisanega bi torej rabil tretji klju?, ki bi bil namenjen zgolj odpiranju vrat in ne v?iganju avtomobila. Saj vem, da me imate ?e vsi polhen organ, ko vsaki? omenim KIO - tam sem namre? imel ?e v originalu tretji klju? in je bil namenjen zgolj odpiranju vrat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si me pa nasmejal hehe komedijant (zvezdice pa to :) )

no, sem sel gledat v navodilih in v mojih (zgleda da res mam nek special edition jaz) pise da je ta siv kljuc za odpirat vrata....tko da ce tebi tud pise to v navodilih potem pejt na servis in ti bojo dal se tretji kljuc

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za info, pri M6 izgleda takole:

 

4-vratne limuzine = 3 klju?e

5-vratne limuzine = 2 klju?a

 

Na?eloma si lahko da? delat klju? kjerkoli, za odklepanje in to je dost.

Le za v?ig motorja pri tem potem elektornika manjka.

Za polnovreden klju? bo torej treba iti na servis, ker ti ga morejo tudi kodirat ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to vela za vse tipe mazde!!!!!

 

js morm tud dat delat koderan klu? za 323f l96. sm ?e enga odlomu(je bil ?e na?et)

 

A je mogo?e od tipa odvisen tudi ra?un za klu?! :D

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.