Skoči na vsebino

Dodatni klju?


Boss

Priporočeno sporočilo

saj mogo?e je vpra?anje neumno oz. razlog zanj ?e bolj ampak vseeno

 

rabil bi namre? tretji klju? samo za odklepat in zaklepat avto, da bi moja de?va lahko kak?ne stvari notri odlo?ila ko avto stoji na parkiri??u pred mojo slu?bo.

 

?e preden grem te?it na servis me zanima a je to ?e kdo dal narest oz. a se to da pri kakem klju?avni?arju naro?it, ker se bojim, da bo po uradni poti predrago.

 

Aja... namest klju?a je lahko tud tretji daljinec...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj?a in najcenej?a re?itev je:

- ji da? drugi klju?

- ji da? drugi daljinc

 

- zdej ?e ima? avtoalarm ti pa klju? tako ali tako ne pomaga.

 

Jest osebno ne bi dal kju?avni?arju klju?a za avto delat, sam po moje da bi ga pa kk?n majstr znal narest.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss

Gre? do prvih "tatemnih" ko delajo klju?e,pa bo? mel klju? naret po ?elji!! :D Pol pa lahko komot da? dragi tretji klju?! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, pa ma? ti ziher Mazdo? :D ker ko nekaj primerjamo med ?estkami ima? ti druga?e (recimo: stikalo za blokiranje el. stekel, tretji klju?, bazen?ek v prtlja?niku, :huh: ) - po moje ima? ti Mondeota preoble?enga v Mazdo :D

 

OK... joke

 

Kar se ti?e rezervnega klju?a, ga imam spravljenega na varnem mestu - kaprica pa? - in ne bi rad, da ga moja po svetu naokrog v torbici nosi.

 

Zakaj? Recimo en butast razlog: z mojo drago se ni? hudega slute? sprehajava ob polno?i po ljubljanskem Tivoliju. No? je prav lepa in romanti?na, zvezdice, lunca - v glavnem ki?asto za popizdit. Nato naju obstopi deset "na?ih" in ?elijo najine denarnice, torbico, klju?e, mobitele vendar se midva ne strinjava. No in ker smo demokrati?na dr?ava in so oni v ve?ini midva pa v manj?ini nama ne preostane ni? drugega kot, da se strinjava z zahtevami ve?ine in se posloviva od najinega imetja vklju?no z Mazdo, ki jo odpeljejo z najinimi klju?i :( .

 

In v ?em je vic te zgodbe: ko prijavim krajo na zavarovalnici mi zavarovalnica enostavno re?e, da sem jaz avto prodal, ker nimam niti dokumentov niti klju?ev niti pametnega dokaza, da so naju res oropali. Vse resni?no tako ka?e, kot da ho?em oguljufati zavarovalnico.

 

Aja, da ne bo kdo mislil, da je to hipoteti?na zgodba in nekaj podobnega se je pred leti zgodilo kolegu. Skoraj eno leto se je to?aril, dokazoval, prepri?eval, hodil od enega do drugega, dokler se ga niso "usmilili" in mu izpla?ali od?kodnino. Na zavarovalnici so mu ?e prej rekli, da ko bi imel vsaj en originalni klju?, ne bi bilo tak?nih te?av.

 

 

Zaradi vsega zgoraj napisanega bi torej rabil tretji klju?, ki bi bil namenjen zgolj odpiranju vrat in ne v?iganju avtomobila. Saj vem, da me imate ?e vsi polhen organ, ko vsaki? omenim KIO - tam sem namre? imel ?e v originalu tretji klju? in je bil namenjen zgolj odpiranju vrat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si me pa nasmejal hehe komedijant (zvezdice pa to :) )

no, sem sel gledat v navodilih in v mojih (zgleda da res mam nek special edition jaz) pise da je ta siv kljuc za odpirat vrata....tko da ce tebi tud pise to v navodilih potem pejt na servis in ti bojo dal se tretji kljuc

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za info, pri M6 izgleda takole:

 

4-vratne limuzine = 3 klju?e

5-vratne limuzine = 2 klju?a

 

Na?eloma si lahko da? delat klju? kjerkoli, za odklepanje in to je dost.

Le za v?ig motorja pri tem potem elektornika manjka.

Za polnovreden klju? bo torej treba iti na servis, ker ti ga morejo tudi kodirat ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to vela za vse tipe mazde!!!!!

 

js morm tud dat delat koderan klu? za 323f l96. sm ?e enga odlomu(je bil ?e na?et)

 

A je mogo?e od tipa odvisen tudi ra?un za klu?! :D

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.