Skoči na vsebino

Olje nad maximum?!


Priporočeno sporočilo

meriti ga mora? vedno koj je avto mrzel, ali vsaj 10 min p otem ko ugasne? da vse ste?e dol. Po moje ni panike, saj ga bo kaj po?rlo :) Druga?e se pa zapelje? na petrol kjer imajo ma?ino ki sesa preko ?ibke - sem ?e delal ko mi je dpf nagajal in sem imel preve?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Merim olje. Ka?e malo nad polovico. Suvereno dolijem liter. ?ez ?as spet merim,pa ka?e nad maximum, torej ?ist do vrha merilnega dela oziroma vsaj 3mm nad maximum ?rto. A ga malo iz?rpam?

Mojster, ?koda da si tako "suvereno" dolil kar celoten liter, ker dejansko bi bilo potrebnih cca. 3 dcl, vse ostalo predvidevam, da je ?lo ?e preko maksimuma. 

 

Pri moji nekdanji 6-ki 2.3B, je bilo med L in F 0,7 ali 0,75 litra, samo toliko za orientacijo, se pravi ?e bi imel dale? pod L, tedaj bi bilo potrebnih 1 liter motornega olja, druga?e ne.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mojster, ?koda da si tako "suvereno" dolil kar celoten liter, ker dejansko bi bilo potrebnih cca. 3 dcl, vse ostalo predvidevam, da je ?lo ?e preko maksimuma. 

 

Pri moji nekdanji 6-ki 2.3B, je bilo med L in F 0,7 ali 0,75 litra, samo toliko za orientacijo, se pravi ?e bi imel dale? pod L, tedaj bi bilo potrebnih 1 liter motornega olja, druga?e ne.

Ja, ?koda olja,eh... Ma sem meril pri ?isto mrzlem, po 10min, po pol ure....dolil pol litra, in po tednu spet naredim meritve pa zadvea ne spremenjena in ?ele potem dolijem drugo polovico tega litra pa razlika fulll... Verjetno ne bo ?kode. Bom pa malo bolj pritisnil pa ga ?e po?ere.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.