Skoči na vsebino

zimske gume, plati??a


Priporočeno sporočilo

Lojze...na tem forumu nas je kar nekaj ?e zadovoljnih lastnikov mazde 3.....

 

Iz prve roke ti lahko povem da je avto super...sam imam benzinarja, lega na cesti je super, oprema tudi, skratka....use je dobro razen porabe ki jo imam o?itno samo jez tako visoko, pa ?e vedno ni kriti?no!

 

Vpra?aj za mnenje ?e uporabnika Pokycar.... , pa mary, pa ?e jih je nekaj.....

 

 

LP david

 

P.S. Vsekakor pa ne more? zgre?it z nakupom tega avta.... :rispekt:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,Lojze,edino kar ti bom reko-NE BO TI ?AL!!! :bravo: Avtek je super,skratka res bi se mogo potrudit,da bi kaki minus najdo!! :D Kot je ?e David reko,mam jaz malo ni?jo porabo od njega pri istem motorju....ne vem,upam,da mu bojo to ?imprej porihtali na servisu!! :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No danes sem bil na Gami in so mi kon?no nalo?ili "the latest software".....upam da bo kej delalo ok!!! :blink:

 

 

Mary.....kako porabo ima? pa ti.....

 

Javi na PM da spet ne popackamo foruma.... :jupiii:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojze druga?e s pa pomoje spla?a vpra?at za kak?en starej?i letnik gum. Sam sem kupil Maloyo Cresta (vem kar ena leva firma ampak iz izku?enj lahko trdim, da limajo na vsako podlago :bravo: ). Prvo kar me je vpra?al je, ?e sem jih ?e imel. Seveda, saj zato sem se odlo?il zanje. Evo skonto. Nato pridem na monta?o in me vpra?a, ?e so lahko starej?e. Hja ?e je cena ista bom vzel nove. OK ?e nekaj popusta. Tako sem pri?el iz 20k SIT na 14k SIT na gumo. Plus monta?a pa sem privar?eval 30.000 SIT Iz 90 na 60k SIT. :cheers::bravo: Pa se vsaj zaenkrat dr?ijo superduperfajn! :jupiii: (slab?e kot so se ta stare razpokane letne se ?e ne morejo).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojze druga?e s pa pomoje spla?a vpra?at za kak?en starej?i letnik gum. Sam sem kupil Maloyo Cresta (vem kar ena leva firma ampak iz izku?enj lahko trdim, da limajo na vsako podlago :bravo: ). Prvo kar me je vpra?al je, ?e sem jih ?e imel. Seveda, saj zato sem se odlo?il zanje. Evo skonto. Nato pridem na monta?o in me vpra?a, ?e so lahko starej?e. Hja ?e je cena ista bom vzel nove. OK ?e nekaj popusta. Tako sem pri?el iz 20k SIT na 14k SIT na gumo. Plus monta?a pa sem privar?eval 30.000 SIT Iz 90 na 60k SIT. :cheers::bravo: Pa se vsaj zaenkrat dr?ijo superduperfajn! :jupiii: (slab?e kot so se ta stare razpokane letne se ?e ne morejo).

 

Ha, kot prvo Maloya sploh ni leva znamka (svicarske super gume, na testih so kar v redu)...katero dimenzijo pa mas? Ker recimo za 195/65 15 dobis vrhunske gume ze za 16k....pa vedno je treba najnovejse vzet...sej to je smisel ko kupis nove gume ne? (ostali plusi so se vsako leto gumo "update-tajo" tako da je novejsi letnik boljsi kot starejsi)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, kot prvo Maloya sploh ni leva znamka (svicarske super gume, na testih so kar v redu)...katero dimenzijo pa mas? Ker recimo za 195/65 15 dobis vrhunske gume ze za 16k....pa vedno je treba najnovejse vzet...sej to je smisel ko kupis nove gume ne? (ostali plusi so se vsako leto gumo "update-tajo" tako da je novejsi letnik boljsi kot starejsi)

 

Hehe sem pa? mislil, da je zate kar ena leva znamka (jih fuuul malo ljudi pozna ampak kdor jih, jih hvali :cheers::bravo: ). Imam pa dimenzijo 185/60 R14 oziroma lahko bi vzel 65 (60 nimam homologirane) ampak je avto vsaj 1cm ni?ji pa ni?ji presek je za suho cesto bolj?i. ;) Je pa res, da za pozimi malo manj ampak hej, saj so Maloya. :bravo:

Najnovej?e... No ja letos so jih Vrednesteince prehitele tako da... :whatever: Ne vem. Jaz ostajam na Maloyi za pozimi. DObi se jih na ?elodniku (CIM), nekje v Lendavi (ful cenej?e!!!) in se mi zdi, da blizu koloseja, ko je uno vulkanizerstvo (tam kjer ponavadi stojijo policaji :policaj: ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Lep pozdrav,

 

kupujem zimske gume, pa bi lepo prosil za kak?no priporo?ilo v smislu najbolj?ega razmerja cena/kakovost.

 

Pa ?e nekaj, mislite da se spla?a nabavit navadne feltne, da ne bi pozimi uni?eval litih?

 

Hvala in LP!

 

P.S. kje pa kupujete gume? internet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.