Skoči na vsebino

Lu?ke po armaturi


Priporočeno sporočilo

Nekaj ?asa nista delali samo lu?ki za svetilnost armature in zadnjo meglenko ampak dons zjutraj je pa crknila celotna osvetljava pri ?altarjih "klime". Se pravi ne vidim kej ?telam (ok pribli?no se mi sanja ampak ni lu?k!). Pomoje so kak?ni kabli, iskal sem kot norc pa nisem ni? na?el. :blink:

Nimam pojma kaj naj naredim. ?el bi na servis ampak je itak predolga ?akalna vrsta (a se res tako kvarijo :P ) pa ?e ocurili me bodo.

Kak?en predlog? Ni sicer nujno ampak prav bi pri?lo, ?e bi se lu?ke svetile...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja mal se more pa tu kj pokvart da se glih ne postara? prehitr in da ne pozab? da ma? mazdo!!!

 

K so kolegu crknle 2?arnice za osvetlitev sva kr tko nardila, da je on ?ov po ledice js sm mu jih pa not zmonteru !!Rde?e seveda k ma rde? avto pa je hotu da rde? sveti pa morm re?t da dobr sveti!!!

No dela je blo za 0.5h :bravo::bravo:

 

LP

Uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dela!

Pomoje ima ta avto lastnost, da bere misli in te v trenutku, ko se ga navadi? razo?ara. Nakar mi je o?itno prebral misli, da ga bi najraje zamenjla hitro spet delal v redu. :blink: Zjutraj sem se peljal in razmi?ljal o tem koliko km sem naredil s tem avtom in kdaj bom menjal olje, jezno pogledam armaturo in spet dela! :whatever:

Ta avto je res ?udn. Neki ?asa dela neki ?asa ne. :ne vem: Isto je s ?ibedahom, ko ga ni varno odpret nazaj (zaslideat ne dvignit) saj nikoli ne ve? a se bo takoj zaprl ali pa mogo?e ?ez par ur. :blink:

Moji ob?utki so pribli?no tak?ni: :blink:<_<:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne boste verjeli ampak v?eraj zve?er pogledam na armaturno plo??o in lu?ke so svetle, kako je to mo?no pa nisem ni? fretal po armaturki??? Dajte mi razlo?it, kaj imajo Mazde res du?o :ne vem: :P

 

A se norca dela? al res? :blink: Nocoj sem pri?gal avto in ugani kaj... Spet ne dela. Zdaj pa res ne vem a je to za zjokat al za smejat. Je pa v?asih, ko ni pri?gala pomagalo, da sem knof za toploto nahitr nabil do konca in se je lu? pri?gala. Ampak zadnje ?ase ne pomaga ve?...

Fucking du?a v Mazdah! :lol:

Bo re treba armaturko razdret pa na?pricat kontakte z WD40. Ampak ko je pa to tolk dela. Kako naj sploh razdrem armaturo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Raj? mam avto brez du?e, pa da je vse kul in funkcionira! :)

 

Simon, pono? pa pazi na avto, raj? ga prive?, ker ?e je to res ?ivo bitje, ki se rado heca, zna it pono? na babe, teb bo dav pa kajlo in ti spiizduuu! :)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.