Skoči na vsebino

NAJVIŠJA hitrost baj tvoja MAZDA


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 1 mesec kasneje...

nisem glih prista? ti??anja do konca ampak sem vseeno probal pa ne vem ?e bi napisal, ker je te?ko verjet glede na tovarni?ke podatke.

 

Je pa bolj zanimivo da sem poskusil pospe?evanje v vrhni?ki klanec na AC-ju in sicer tako, da sem se do klanca (tam kjer gre AC ?ez cesto, ki pelje iz Vrhnike proti Borovnici) pripeljal s hitrostjo 130km/h nato pa v kon?ni prestavi pospe?evanje v klanec navzgor do mesta kjer gre ?ez AC most s polkro?nimi loki. Na tem mestu je bil ?tevec na 192km/h!!!

 

Isto sem poskusil tudi z Golfom V 1.9 TDI (105KM), ki je kljub temu da je 200kg la?ji imel tam hitrost "zgolj" 165km/h. Tako, da Mazda powah. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ho?e testirat hitrost svojega avta, je pomoje nabolj?e da se pelje po novem delu avtoceste proti kr?ekem in naprej do dobove, ker je cesta povsem ravna in nima nobenih vzponov in padcev na precej dolgih odsekih.Tam se dobi koliko hitro res gre avto po ravnem, to je pravi podatek in ne po klancu dol.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor ho?e testirat hitrost svojega avta, je pomoje nabolj?e da se pelje po novem delu avtoceste proti kr?ekem in naprej do dobove, ker je cesta povsem ravna in nima nobenih vzponov in padcev na precej dolgih odsekih.Tam se dobi koliko hitro res gre avto po ravnem, to je pravi podatek in ne po klancu dol.

 

Vsekakor je cenej? kokr Provida polcajska, sam je pa una bl natan?na kokr ?tevc v avtu, sam pol raj? nikol ne vem kok se pelem, itak je preve? za te smrdljive ceste! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To realno al je blo kej (ful) klanca? :blink:

 

Pomoje, da ga je iz aviona vrgu. :P

Hja ve?ina nas z 1.5 motorjev se gibamo okoli 180km/h po ?tevcu tak da ne vem kje si ti dobu ta?no hitrost. :whatever: Dolina do kraja, ?etrta do blokade pol peta pol pa ?e zmanjka dolin pri nas (al pa so ovinki in mor? bit ?ist norc). :) In koliko so obrati kazali?

Skratka ne verjamem.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje, da ga je iz aviona vrgu. :P

Hja ve?ina nas z 1.5 motorjev se gibamo okoli 180km/h po ?tevcu tak da ne vem kje si ti dobu ta?no hitrost. :whatever: Dolina do kraja, ?etrta do blokade pol peta pol pa ?e zmanjka dolin pri nas (al pa so ovinki in mor? bit ?ist norc). :) In koliko so obrati kazali?

Skratka ne verjamem.....

 

Sicer pa pi?e da se je akcija dogajala v 4. prestavi! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me pa prov zanima, kater stroj je pol po ?tevcu najhitrej?i tle gor, ker jih je kar enih par ko znajo letet 240, ?koda da se ?ofer RX7ke ni? ne javi, al pa se jo ne upa peljat ?ez 130! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me pa prov zanima, kater stroj je pol po ?tevcu najhitrej?i tle gor, ker jih je kar enih par ko znajo letet 240, ?koda da se ?ofer RX7ke ni? ne javi, al pa se jo ne upa peljat ?ez 130! :ne vem: :hohoho:

 

Ene 270 ma da gre. :bravo: Vsaj od Shinerja 200 sx z 270 konji gre toliko. ;)

?eprav sem malo ?tudiral, ?e bi mel tak avto (Rx-7, 200 SX). Bi ampak si tut ne bi upal vedno gas do daske pohodit. Neomejeno konjev na zadnjih kolesih, turbina, ki te preseneti in dodatno rukne.... sramezljiv Zna biti grdo. Sem bral, da je bilo velikoo RX-7 razbitih na kak?nih ovinkih, ko je folk pritisnil gas, za?ne ?opat ?e druga turbina in takrat cukne, rukne in ode zadnji konec v jarek. :( Tut veliko Turbo petk so mul?ki takole zbili baje. Pred ovinkom v ni?jo, da bo hitreje potegnila ?ez ovinek. Takrat se je pa avtu odtrgalo, turbina na polno dovajala in hop v jarek.

Skratka konje je treba spo?tovati in se jih po malem bati. :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je kasen klanec gre 190 drugace pa 180-185 malo ja cudno da se ma kar obratov rezerve do rdecega pa ne gre in ne gre :whatever:

 

Po mojem ti gre tolk v 3. prestavi, al pa ima? bremzo do podna pohojeno, sej smo vendar sli?al da gre mazda s takim motorjem po ravnem 210! Preberi si post od kolega na prej?nji strani! :hohoho:

Mi je pa ful v?e? tale tvoj avatar slikan od zadaj tele 323f zelenke! :rispekt:

 

Ja Symon jz sem tut ?e velikrat sli?al glih primer R5 turba?a da je bla truga na kolesih in pa tistih njenih 700 al kokrkol ?e kil je mela, pa je divjak prtisnu, pol pa je dostkrat ?el al lastnik od hi?e (mogo?e tut na drug svet), al pa kripa na odpad! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok s prve roke povem da to za R5 turbo lih ne dr?i to?no! Torej ko da? v ni?jo, tudi ?e pride nad 3000 obratov in ?e gas ne dr?i? avtgo n? ne cukne, ampak normalno hitrost pada...torej ni panike! Truga je pa zaradi zelo krhkega pleha in brutalne mo?i za to te?o..... TO JE TO!!! :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tle v Kamniku ima en znanec R5 Turbo, ki je imel baje neki cajta 185 KM (do fula odprta turbina), komplet de vito auspuh, pa mogo?e ?e kej in ta zadevca je res letela, pol pa ?e mulc 19 let star pa itak skoz gas do podna, no sej moram ga mal poklicat, da vidm ?e je do?akal leto 006, glede na vo?njo bi blo to pravo ?udo! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi ?e pride nad 3000 obratov in ?e gas ne dr?i? avtgo n? ne cukne, ampak normalno hitrost pada...torej ni panike! Truga je pa zaradi zelo krhkega pleha in brutalne mo?i za to te?o..... TO JE TO!!! :bravo:

 

Kaj pa ?e. Saj ve? da? v ni?jo pred ovinkom in pohodi?. :ne vem: Vsaj jaz sem tako sli?al. :whatever:

Tisto o te?i in mo?i pa itak... Kot Swift GTi. Ko sem bil ?e bolj mul?kast bi ga kupil ampak mi ga doma niso pustili. :rispekt: Hvala. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je blo pred par leti v R5 GT turbo prov strah (sedel sem zadaj) in si prov ni? ?elel da bi jo vozu! ?ofer pa je itak hotu pokazat kako vse skupi zgleda, pa mastna cesta in ?e kaj, blo je grozno! Mislim da se Swift ne more primerjat s 5ko turbo! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem ti gre tolk v 3. prestavi, al pa ima? bremzo do podna pohojeno, sej smo vendar sli?al da gre mazda s takim motorjem po ravnem 210! Preberi si post od kolega na prej?nji strani! :hohoho:

Mi je pa ful v?e? tale tvoj avatar slikan od zadaj tele 323f zelenke! :rispekt:

 

Ja Symon jz sem tut ?e velikrat sli?al glih primer R5 turba?a da je bla truga na kolesih in pa tistih njenih 700 al kokrkol ?e kil je mela, pa je divjak prtisnu, pol pa je dostkrat ?el al lastnik od hi?e (mogo?e tut na drug svet), al pa kripa na odpad! <_<

 

<_< ce gre njemu ta avto 210 se mi zdi da tak pise pol mu jaz moj avto podarim,to ni mozno pod nobenim pogojem,ne verjamem dok se ne pelam,meni je sla calibra 230 pa je bla 2.0-v8

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst tud te?ko verjamem da mu je ?la 210 po ?tevcu razn ?e je mel gume 155 60 13 gor. pol mogo?e drga? pa zlo te?ko, k tok sm jo ?e jst po klancu dol komi prtisnu, je pa res za je bil spust z vi?ne gore proti grosuplu.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst tud te?ko verjamem da mu je ?la 210 po ?tevcu razn ?e je mel gume 155 60 13 gor. pol mogo?e drga? pa zlo te?ko, k tok sm jo ?e jst po klancu dol komi prtisnu, je pa res za je bil spust z vi?ne gore proti grosuplu.

 

LP

 

Ka je pa lo prej, ko si se peljal v klanec ??? :blink::blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka je pa lo prej, ko si se peljal v klanec ??? :blink::blink:

 

 

jah ve? k 150 se nism upu pelat iz grosupla proti vi?ni gori

 

 

z vi?ne gore proti grosuplam pa tud neki zazga al pa neki ve? sam je mogl jet z ?etrto k speto pade brzina za ene 15 - 20 km/h

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v NAJVIŠJA hitrost baj tvoja MAZDA

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.