Skoči na vsebino

NAJVIŠJA hitrost baj tvoja MAZDA


ReDevil

Priporočeno sporočilo

symon original so 185 / 60 14 jst mam sicer 185 65 14 zimske gume, pa noben ne te?i, pa ?eprav niso homologirane.

Pri mni so homologirane 185/65 R14 60 pa ne... :blink: Pa ?e ene trinajstke (se mi ne spla? pogledat ali pa zapomnit, ker jih ne mism dat gor. :D Aja pa ?e ene 15ke ampak premajhne (185/55 R14, ?e se ne motim).

Jaz bi dal polet gor 195&50 R15 ali pa kak?ne 16ke. Avto ima res prevelke koloteke in rabi velke gume...

 

Druga?e pa ima ta avto ful kratek menjalnik v 5 se mi zdi saj ima ?e pri 130km&h okoli 4k obratov se mi zdi. Pol je pa kr dost glasen pri 185. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Bo treba probat ?e po klancu dol, jaz sem glih po vi?njegorskem prot grosuplu pri?el mal ?ez 230 z zimskimi gumami :))

 

Tisti primorski klanec ko se pol zavije za Diva?o al Se?ano (ne vem to?no), pa bi znal ?e dodat par km in me kar mika probat, sam ?e gre kej narobe, se ne vidmo ve? na forumu! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se tko al pa drga? ne !!!! :bravo::bravo:

 

Sj vem sli?mo si hotu re?t.

 

No kdaj gre? probat da se nave?em na tvoj avto, da se bom hvalu kok hitr sm biu in da sm te skor ujel pa prehitu!!

 

Ka prav?? :D

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO NO ne?alt s kripo k lohk jezna rata pa zatrmar k mula!!!

Ka pa pol-bo? mogu ?topat,al se bo? pa na mojo kapelco navezu in tako zamenjala vloge!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premalo za tak avto!!!!????

Moj ima enak motor pa gre do 210....1,2,3....pol pa ?e naprej :rispekt:

Aja, pa gume so 215/45x17! :ouje:

 

Saj pravim, da mi je zamnjkalo avtoceste in sem moral zavirati. Poizkusi ti pripeljati 200 proti cestninski postaji Verd iz smeri Postojne. Ko se za?nejo znaki 100, 80, ... so na cesti rahle izbokline ki jih pri predpisani hitrosi splohj ne ?uti?, pri 200 pa avto dobesedno poskakuje. Druga?e je pa kazalec od ?tevca ?e lezel navzdol ... Moje gume so pa 205/55*16

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najvi?ja hitrost moje divje na nem?ki avtocesti 230 km/h

 

Huuuu,wildcat,ti si pa res divja,he he!! :bravo::P Lepa brzina,res... :danzoman:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 7250 obratih se mi ?tevec ustavi pri 250 km/h (blokada). To sem poskusil samo enkrat, da se pa vozit 230 lepo, ?tevec mi kr prav ka?e, vsaj pri 120 km/h-to sva ugotovila oba- on policaj in jaz "denarnica"!!! :whatever:

 

Noben stevec ne kaze prav, Mazdin pa sploh...btw Mazda 6 ma samo do 240km/h :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,po katalogu ma ta Mazda kon?no hitrost 211 km/h!! :blink: Tak,da ne vem no....pa? po ?tevcu res gre tolko ,samo vpra?anje kolko je pol to v resnici!! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,po katalogu ma ta Mazda kon?no hitrost 211 km/h!! :blink: Tak,da ne vem no....pa? po ?tevcu res gre tolko ,samo vpra?anje kolko je pol to v resnici!! :P

 

Moj Sucker pa gre s 3. prestavo in 7800 rpm(omejilec ne pusti ?ez <_< ), to?no 180 km/h. Ostaneta pa mi ?e 2 prestavi :bravo: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zgleda d samo ?e jz spe?ega pol?a jaham! :)))))

 

Sicer pa se mi zdi ?ist mo?no da gre tista 2.3 6-ka po kakem klancu do 250, ?tevec pa pri tej hitrosti zihr ni to?en oz. ima ve? al manj odstopanja!!! Ker od 120 pa do 250 je ?e kr neki lufta, pri kermu se mi zdi da ma ?tevc zmeri ve?ja odstopanja!

 

Glede kon?ne pa: npr. Golf Verica (VR6) ima tovarni?ko 225, pa sem ?e pakrat sli?u da zna ?tevc tut 260 kazat!

 

Me pa prov zanima kako kej vleeee?e od Kruzerja Reksi???

 

Aja lastniki mazd, kaki so pa kej pospe?ki do 100 (vsaj tovarni?ki), kdor ve za svojo ma?inco?!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,po katalogu ma ta Mazda kon?no hitrost 211 km/h!! :blink: Tak,da ne vem no....pa? po ?tevcu res gre tolko ,samo vpra?anje kolko je pol to v resnici!! :P

 

Ja toliko se pelje? pri 6500 obratih, kjer ?e ni rde?e polje, bom poskusil posnet ob prvi priliki... :cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah...kazalec na stevcu pocaka na 220 km/h pr blokadi na 7000rpm. Teh 220 pa doseze zelo lepo, sploh tam do 200 je zelo hitr. Ceprav se mocno delam na tem da se tlak poveca iz 0.5 na 0.8 cemur se racunalnik lahko sledi. Pri 0.8 bar, bi mogu prilezit na 170-180 KM :danzoman: bogi menjalnik, kuplunga, polosi... zivele bencinske crpalke :bravo:

 

:danzoman:

 

lp

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm glih ucerj ponoc sm probv k je bla prazna avtocesta...sm eno intervencijo imu pa se mi je zlo mudil...je blo 240km/h... gume so pa 205/45 16... sicer nevem kok je to realno...mislm da je okrog 230....

 

no ja, nevem... zvrti se pa tja do 7500 obratov poi pa blokada zacne sekat... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.