Skoči na vsebino

NAJVIŠJA hitrost baj tvoja MAZDA


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mal sem gledal po forumu in kot ka?e tele teme ?e ni blo. Me pa zelo zanima kaka je kon?na (po ?tevcu) pri posameznih modelih, ki jih vozmo forumovci. Opazu sem tle na forumu tut ?e debato o natan?nosti ?tevcev ... o tem raj? nebi, ker dostkrat ko tisti napisi ob cesti opozarjajo na prevelko hitrost (npr. ko mi ?tevc ka?e cca. 60 kmh, pa je tam na tabli kakih 57). Tko da odstopanja so o?itna.

 

No kokrkol zanima me kolk se vam ob ful gasu poka?e na ?tevcu in pa kak?n je tovarni?ki podatek o hitrosti za posamezn primerek mazde!

 

Tale moja stvar ima tovarni?ko 201, po ?tevcu zna it cca 220 (pol pa gre pol? po zunanji strani ovinka mimo mene:)), kaka pa je takrt tprava brzina, pa bi mi loh povedal edin polcaj?ki s kako ?portno hondo, ?eprav me tako merjenje ne zanima preve?, raj? ne izvem nikol! :)))

 

No zdej pa napi?te, pa upam da ni kak?en polcaj v civilu tle gor prisoten, ?e ne se pa? debata seli v klubski koti?ek! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

220 po ?tevcu najve?... ampak samo enkrat.. ni meni za take pizdarije :)

 

202 tovarni?ki podatek

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

300 zajcev - Vuk - tale premasi je pa na cesti vse prej kot premikajo?a se ovira (kot znajo bit nekateri 1-prostorci starej?ih letnikov)

 

Druga? pa ?tevci nas pa itak mal okol prna?ajo, se mi zdi? Celo radar od mo? v modrem ima nekaj tolerance, tko da kok je realno pa pitaj boga, sicer pa bol? da ?tevc la?e v plus kokr v minus, po mojem!

 

Kalman kako pa kej do 100 z mesta, realno in pa tov. podatek?

Jz sem se neki trudu na to temo, pa je najve?ji dose?eni ?us biv 8.9 - 14 col orig. dimenzija 185/60 (merjeno ro?no, u resnic najbr? ?e precej bl gnilo:)))

Po katalogu pa sm gledu naj bi blo 8.2, sam to najbr? leta 93 ko je bla stvar izdelana in pa ob idealnih pogojih, pol pa gre vse skupaj vsako leto mal bol v tri lepe :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

300 zajcev - Vuk - tale premasi je pa na cesti vse prej kot premikajo?a se ovira (kot znajo bit nekateri 1-prostorci starej?ih letnikov)

 

Druga? pa ?tevci nas pa itak mal okol prna?ajo, se mi zdi? Celo radar od mo? v modrem ima nekaj tolerance, tko da kok je realno pa pitaj boga, sicer pa bol? da ?tevc la?e v plus kokr v minus, po mojem!

 

Kalman kako pa kej do 100 z mesta, realno in pa tov. podatek?

Jz sem se neki trudu na to temo, pa je najve?ji dose?eni ?us biv 8.9 - 14 col orig. dimenzija 185/60 (merjeno ro?no, u resnic najbr? ?e precej bl gnilo:)))

Po katalogu pa sm gledu naj bi blo 8.2, sam to najbr? leta 93 ko je bla stvar izdelana in pa ob idealnih pogojih, pol pa gre vse skupaj vsako leto mal bol v tri lepe :)

 

Mislim,da majo smrkci 3% tolerance...moj premacy je pa mlaj?i letnik in seveda ni premikajo?a ovira...?eprav avtocest sploh ne maram...glede to?nosti ?tevca,pa mislim,da lahko od?tejemo enih 10 km/h pa bo malo bolj realna hitrost.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe jaz pa ?e ne vem kok je najve?ja kon?na hitrost :D:D:D

 

Ojla, avto ima tri pedale - ?isto desni je plin - pohodi? do konca in ?aka? - pa bo? vedel....hehe :policaj:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla, avto ima tri pedale - ?isto desni je plin - pohodi? do konca in ?aka? - pa bo? vedel....hehe :policaj:

 

hehe jaz sem to naredil potem pa hitrost je bla se vedno 0 km/h...obrati pa 5000rpm!!! A delam kaj narobe :ne vem:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe jaz sem to naredil potem pa hitrost je bla se vedno 0 km/h...obrati pa 5000rpm!!! A delam kaj narobe :ne vem:

 

 

Jaooo, Labi - LOL - skoraj sem dol pado - boga 6-ka - raje jo kar meni na hof postavi - bom jo ?e za dele porabil - heheheheheheheheheehhehehe :rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

.... ?tevec sigurno la?e, pa to sem probal 1x pa nikol ve? ker je tak ob?utek da...

 

vse prej kot varno, sem samo ?akal kdaj bo kaj poknilo, glede na to da avto pri prej?nji lastnici ni videl ve? kot 120 verjetno..

post-155-1129842050_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.... ?tevec sigurno la?e, pa to sem probal 1x pa nikol ve? ker je tak ob?utek da...

 

vse prej kot varno, sem samo ?akal kdaj bo kaj poknilo, glede na to da avto pri prej?nji lastnici ni videl ve? kot 120 verjetno..

 

 

Ej, saj bi blo ve?, pa si imel polno goriva (meni se to redko zgodi) hehehe :pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po ravnem zaenkrat 185 km/h z gumami 185/60 R14 (mislim, da so serijsko 185/65 R14). Bogsigavedi kolk la?e ?tevec sedaj ko so druge gume. Aja 1.5. Kolk gre v dolino pa ?E ne vem. :D

Pomoje so original podatki, da gre tam okoli 180 mogo?e malo manj celo.

Pospe?ki: mislim, da kar blizu 10 sekund do sto. :vesel: Od 100 do 200 pa nikoli oziroma najbr? kak?no leto turiranja. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat 210 po ?tevcu, pol se je pa avtocesta ?e po?asi kon?ala. Pri tej hitrosti so obrati ?e okoli 4.000. Mogo?e bi se na dalj?i ravnini dalo iztisniti ?e kak kilometer ve?.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat 210 po ?tevcu, pol se je pa avtocesta ?e po?asi kon?ala. Pri tej hitrosti so obrati ?e okoli 4.000. Mogo?e bi se na dalj?i ravnini dalo iztisniti ?e kak kilometer ve?.

 

 

Premalo za tak avto!!!!????

Moj ima enak motor pa gre do 210....1,2,3....pol pa ?e naprej :rispekt:

Aja, pa gume so 215/45x17! :ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

symon original so 185 / 60 14 jst mam sicer 185 65 14 zimske gume, pa noben ne te?i, pa ?eprav niso homologirane.

 

moji podatki o hitrosti so taki po ravnem z gumami 195/50 15 letne je hitrost po ?tevcu 180 kot tudi z zimskimi gumami 185 65 14 180 km/h po klancu navzdol z vi?ne gore proti grosuplu gre pa tud 200 sam pol k se cesta pogliha obdr?i hitrost

 

Aja pa vse je ?e original in motor je 1,5

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.