Skoči na vsebino

Barve Mazd?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tale tema se nana?a na to, da se mi zdi (predvsem pri starih BG-jkah), da so pri mazdi poznal sam kake 3 osnovne barve in so pol to natovkl v nenormalno velkih serijah, in sicer naj bi to ble: rde?a, grafit siva, ?rna in mogo?e ?e bela (ki je dokaj redka), pol se pa barvni spekter ?e skori neha!

 

Aja pri BA se jim je pridru?la legendarna zelena (ki jo ?lani foruma na veliko konzumirajo :))))), pa ostala je rde?a, dobil smo opa - celo srebrno, ?rne je ful mal po cestah, pa bele je tut neki! Pol bi se pa znal ?e kar po?as nehat glede izbire?

 

Loh se seveda motm, sam se mi zdi da glih prov velke izbire pri barvni paleti pa pri starih mazdah ni blo, no ?e vseen bol? kokr pri Oplu, ko ima vsak avto rjavo barvo ?e v?teto v ceno (vsaj ena stvar za kero se pri nemcih ne dopla?a) :)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za model mx-3 so barve:

 

seveda rde?a (blaze red, SQ)

 

Objavljena slika

 

zelena (bluish green metalic, Z1)

 

Objavljena slika

 

Rumena zelo redka sem jo videl a je bila zelo grdo pobarvana na ?rno (Passion Yellow Mica Metallic,4R)

 

Objavljena slika

 

?rna ( Brilliant Black, PZ)

 

Objavljena slika

 

Mogo?e sem kak?no ?e pozabil me pa dopolnite

 

Tukaj jih je pa ?e nekaj razr??enih po dr?avah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

ma ?e stare bg so ble ve?barvne...

 

recimo hatchbag je bil v :

- beli

- ?rni

- sivi (svetlo in temno)

- modri (svetlo in temno in ?e kraljevo modri..) kak?na je to... slika

- rde?i

- vinsko rde?i

- zeleni

 

pa je to ?e 10 barv... mislim da nisem nobene izpustil, ?e pa sem pa sry

 

... moja prej?nja lepotica (zdaj je sestrina :D )

post-155-1129929527_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri BA modelih mislm da ni ?rne ampak je samo temno modra, nisem prepri?an, pol so ?e temno zelena in zelena k jo mam jst in rde?a in bela,in seveda srebrna, svetlo modra in verjetn sm ?e kak?no pozabu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest ?e zdej ne vem kak?ne barve je moj avto, je full odvisen kako svetloba pade na pleh.

Gre pa nekako takole kolkr sem opazoval: metalno temno modra katera vle?e na temno zeleno. :ne vem:

 

A to je una barva kot Opli (Corse in taprve Astre). Kolega ima tak?no Corsico pa tut ne vemo kak?ne barve je. Mislim, da mu nekje pi?e zelena ampak malo vle?e na modro. Po drugi strani pa res na zeleno.... :hohoho:

Priam, privatniki ja... :P ?e bi bil privatnik bi imel ?e tega u?timanega ali pa kaj mo?nej?ega. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.