Skoči na vsebino

mazda 6 cd136 2004 - "reset" armaturke med vo?njo


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

 

imam problem z mojo mazdo. Med vo?njo se mi namre? "resertira" armaturka (?tevci, kontorolne lu?ke). Motor dela normalno, ne ugasne niti radija, ampak zgleda tako kot da bi dal kontakt za 1 sec (?tevci padejo dol, pa use lucke se pri?gejo). use skupi samo utripne za kake pol sekunde, ?tevci se postavijo nazaj in vse je normalno naprej. To se ponovi kr tak naklju?no, zdele se mi je v treh dneh in priblizno 100km to pojavilo trikrat. U?eraj sem ?el na testno vo?jo priblizno 40km, pa se mi to ni zgodilo, danes se je pa spet...

avto drugac dela vredu, redno servisiran...

 

kak?ne ideje kaj bi lahko bilo?

 

hvala za pomo?

Luka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.