Skoči na vsebino

zoom-zoom->boom-boom


Mary

Priporočeno sporočilo

wiperboy: res me presene?a da ma? tako dobre izku?nje s tubo :bravo: ..ponvada folk pravi tako kot je malo vi?e napisal BrainLess :)

..jest bom spomlad za?el spet mal ?arat, zdej je ?e mrzlo pa dnevi so kratki.

Imam pa tudi pod mizo na ?akanju:

- moj woofy Magnat XTC 1500 (zelo dobr, ?koda ker jih ne delajo ve?)

- oja?evalci: 1x Steg 120.2, 1x Ground Zero Titanium 4 kanalc, pa ?e enga 4 kanalca imam na strani

- prednji sistem Coral Electronic, pa fullllll kablov :) :)

 

Tko da na morje ve? kot dva spet ne bova mogla it :) :) V prtla?niku bo 82 litrska ?katla za woofija + 2 oja?evalca. Se bom moral potruditi pa lepo naresti, tko da ?e bo spomlad ?e kdo kej ?aril pa pedenal musko, mu z veseljem pomagam :danzoman: ..sam da bo rapatalu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

kaj pa ?e bi obiskala k?n mazda servis pa vzela Bose wofer, kakr?n je u mazdi6 v rezervni gumi. k sm jest avto kupu je bla cena z monta?o okol 310.000 sit. sramezljiv sam mislm da bi bilo potem treba tut vse zvo?nike zamenjat, kar pa pride pol okol 530.000 sit :( kar je pa ?e velik denarja

Mazda je avto, vse ostalo so le.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej osebno tega nebi dal noter ker je definitivno preve? $$$ sem se zadnji? pogovarjal s simonom- Avtoakustika Polj?ak! Tako...reku je da se da nardit brez problema....Cena bi bla okoli 150 l sit s tem da bi mi woofer postavil v reezervno gumo....

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e bi obiskala k?n mazda servis pa vzela Bose wofer, kakr?n je u mazdi6 v rezervni gumi. k sm jest avto kupu je bla cena z monta?o okol 310.000 sit. sramezljiv sam mislm da bi bilo potem treba tut vse zvo?nike zamenjat, kar pa pride pol okol 530.000 sit :( kar je pa ?e velik denarja

 

..530.000sit so hotl al kaj?????? pa kaj so blesavi??? ?e ho?e? musko za ta ke? oz. ?e manj se oglasi in namontirano, samo potem ko bo? dal naglas si bosta dva avtomobila pred tabo in dva za tabo ?pegle popravlala k bo tolk tresl. Za to se da dobit npr. eno Brahmo + alphasonika, beri ve? kot 1 KW RMS-A, + en kvaliteten sprednji sistem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Moje mnenje je da kdor ho?e v novih mazdah met malj bolj?o muzko, naj ne kupuje neke dodatne CD original prevajalnike. Najbolj? je kupit en soliden MP3 radio (alpine, pioneer) ga vgradit v kaseto pred sovoznikom. Alpajni se dajo celo povezat z original displayem v avtu. to re?i vse probleme z nadogradnjo muzik, pa ?e stane malenkost ve? vse skupi kot originalen mazdin MP3 player. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kolk vsi vse vejo,hm?

Draga Mary.

 

1.Najprej se mor? seveda odlo?t,kolk cvenka sploh misli? zapravt za muziko!

kajti to je eden od glavnih faktorjev sploh!

2.odlo?i se tudi, a misli? ropotati ?e za sosede, ali ti je pomembno bolj to,da dobro in kvalitetno udari. Torej hip hop, al bol natan?e sounde ala house,rock pop...

3. tista varianta v rezervnem kolesu se da nardit tud doma,ampak ne ?isto poceni,kajti rabi? plitvega nizkotonca in ti ?e v ?tartu niso poceni! da se naredit seveda tud da vr?e? rezervo vn,s ?imer pridobi? ohoho prostora.ampak potem rabi? naprimer zasilni komplet kot ga ima rx8(cca15jurjov)

4.razkopavanje originalnega radia? varianta z signalom iz zadnjih vrat bi bila zate najcenej?a.

5.pa ?e info okoli ?katel,tub,boxov itd....

 

A. Z odprto ?katlo oz.tisto ki ima cev ali kako druga?no odprtino (ki se ji re?e port)

bo? dosegla predvsem glasnej?i in globji bas(?e je seveda port prave dol?ine).ampak ta bas ne bo pretirano natan?en.prednost je ta, da z man mo?i dose?e? vi?jo glasnost.slabost pa,da potrebuje? velik volumen!

B. ?katla zaprtega tipa,pa je manj?a po velikosti, je pa veliko preciznej?i zvok, woofer lahko malenkost malo bolj "goni?",vendar pa pri tej obliki te?je spravi? bas pod 50Hz.Tisti fuuul globoki basi so torej ti?ji.

 

torej: ?katla A je glasna in dela "buuuum", ?katla B je malenkost manj glasna in dela "buum".

 

?e rabi? kak?en nasvet okoli muzike,zvo?nikov ali izdelave ?katel (kakr?ne koli oblike,tud jaj?aste:)),

mi javi. lahko se zmeniva tud da ti jo izdelam.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bistvu velja za vse tle na forumu, da se lahk kej zmenimo okoli muzike. neki malega mam pojma okol ?katel,volumnov njihove izdelave in materialov za izdelavo (poliester,mdf...)

Osbno pa em zelo prepri?an,da je kvaliteta zvoka najmanj 50% odvisna odpravilne monta?e in izbranih materialov!!!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Celja sem. sej baje je tista Mary tud!? pa jo zdej kr ni nikjer na forumu. je babnica skurla radio,pa jo je minalo??? al ka?

kva te zanima? poliester hm? he he he...

B)

 

Ha ha ha :hohoho:

Skoz ?ekiram forum-bdim nad vami.

Ja sem Celjanka. Sam pre?ivim ve?ino ?asa v slu?bi tk da mi bolj malo ?asa ostane, da bi se ?e z avtom ukvarjala.

?akam da radio kdo drug najprej skuri ...

Sicer pa radio ni tk te?ko ven za skopat, sam ono letvico dol potegne? pol ma? pa tam ?ravfe za od?raufat.

Lp Mary

love.gif

2160_1.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celje-rulz!

vseposod smo ta glavni... hehe

rokomet...

pol pa dolg ni?......

pol se pa za?ne...

porast kriminala,umori,brezposelnost...

same lepe stvari :huh:

No Mary,ka si pogruntala?

radio si sama vn potegnala?

a so ti ga uni tam pr gledali??u pomagal,k so bol sprifani za tako delo? :P

so take sorte,da ga ?e v temi vn dobijo!!!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ao

 

Sej si ne delam norce.ti nisi o?itno ?ale zastopla,okol tistih pr gledali??u.

mislil sem na tiste ki hodijo tja po metadon. odvisnike. tam so taki ki obvladajo, kak se avtoradiji vn jemljejo.kapi??

 

?uj ka ma radio kak evro-konektor? bi en tak konektor nabavli,pa bi na novo kable porihtali? tak da tisto kar je original, pustimo nedotaknjeno?

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ko smo ?e pri tem, ?e kdo potrebuje oja?evalec Steg 120.2, 2 kanalc, 400w rms-a ga kolega prodaja in ga zrihtam za 40 jurjev, je pa to 1A oja?evalec, ga imam tudi sam in ga res dobr poka :) Novih se ne dobi ve? ker so jih nehal delat oz. so novej?e serije. ?e kdo rab naj ?imprej sporo?i. Ceno pa prav da za malenkost ?e spusti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

vete ka je pr muzki narobe? vedn se je naveli?a? pa ho?e? ?e ve?.

jst sm za?el z 400W oja?evalcem pa 400W wooferjem (zaprt sistem)

pa 200W zvo?niki.

Pol mi ?ez 4 mesce ni blo to dost sm vse prodal, pa sm kupu Z-mac oja?evalec

1000W, 4-izhodi pa zvo?nike JBL 360W, pa woofer infinity 1200W (odprt sistem)

seka do konca :jupiii::jupiii::bravo:

pa vam povem da mi zdej ?e to ni dost

 

?e pa kir ho?e da mu res ornk seka v avtu (to bom tut jst naredu)

se pa gre v Avstrijo pa se kupi HIFONICS ali STEALTH wooferje in oja?evalce

radijo pride v po?tev samo ALPINE ali PIONEER druga se ne spla?a

 

ko ma? pa to enkrat v avtu si pa zmagu :ouje::ouje::bravo::jupiii:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eeeej banda, ka dogaja?

en mal sm umr?ku vmes pa me ni blo n? na forumu :P

No, hotu sm sam to povedat (?e enkrat), da pretirano hvaliti proizvajalce je tak-tak....

za tiste ki ho?ejo da jim res na?iga v avtu, se morjo najprej lotit akumulatorjev pa napajanja sploh!!!!

tistih 1000000.... in kolk watov, pi?e na oja?evalcu,je vse pogojeno od vhodne napetosti in toka!!!!

druga?e pa... Meni osebno je najbolj pri srcu MTX. ko kupi? oja?evalec, zraven dobi? njegov test (testirajo vsakega posebej!!!!) koliko mo?i da pri 12voltih!!!!

vse nad 12 voltov napajalne napetosti, je seveda v tvoj plus!

ker sem jih ?e nekaj nabavil,vem da tist test ni kr ena fotokopija, ker je napisan na roke, podatki pa so bili pri enakih oja?evalcih(modelih) razli?ni.Torej res izmerijo vsakega posebej!

Aja, pa ?e to... MTX spada med ve?kratne svetovne rekorderje na dB dragih!

?e koga interesira, naj pogleda www.MTX.com

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.