Skoči na vsebino

Predelave v letu 2003


Sash

Priporočeno sporočilo

Za za?etek objavljam nekaj slik predelav s katerimi sem se ukvarjal v leto?njem (?e skoraj minulem) letu - se mi zdi primerno za zaklju?ek leta ;).

 

Ker so slike kar precej velike bom tu objavil kar linke do slik, pa si jih lahko vsak posebej odpre:

 

 

- rahlo ?irjenje blatnikov, drug odbija? in zavaritev bo?nih ?migavcev, obdelava haube

 

- demonta?a diskov ter ?i??enje in barvanje osrednjega dela

 

- za??ita kolotekov s smolo, zadnji amortizer z vzmetjo

 

- zadnji ALU spojler

 

- sprednji odbija?, ?e v "surovem" stanju

 

- namestitev novega vozni?kega ?portnega sede?a

 

?e ima kdo kak?no vpra?anje bom z veseljem poizkusil odgovorit ;) .

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo predelano. Kako si pri?el ?ez homologacijo? :blink:

 

Zakaj ga prodaja?? Verjetno si naro?il RX8. :P

 

Glede na to, da si ?ist noter v tem ... ve? mogo?e, kje bi jaz dobil zadnji spojler za moj model? Pa da ni samo tist nizek, ampak bolj Honda TypeR stil...

Avto je registriran kot osebno specialno vozilo in so vsi papirji urejeni - je malce druga?en (kompliciran) psotopek, mislim pa da je na avtomobilizem.com forumu podrobneje opisan (?e bo koga zanimalo naj tam v iskalnik vpi?e specialno vozilo pa bo pomoje na?el).

 

Hehe, z RXosmico ne bo ni? - ?eprav je to moj dream car, vendar ni $$$ :( . Jah prodajam avto zato, ker bi rabil nekaj bolj uporabnega (najbolj me moti, ker avto pozimi prakti?ni ni vozen). Sicer se pa ne nadejam, da bi ga prav hitro prodal, ker gre tak?na zadeva te?ko v promet.

 

Glede spojlerjev pa bolj kriza - za Mazde je te?ko dobit styling robo. Mogo?e bi se spla?alo malo v avstriji pozanimat, kak?nega bolj konkretnega nasveta ?al nimam :( .

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jah ta ALU spojler sem jaz naro?il iz ZDA tako, da kak?nih papirjev seveda ni zraven - je pa pri tem avtu situacija tak?na, da je ta avto preregistriran v osebno specialno vozilo (z vsemi strokovnimi mnenji, ki sodijo zraven ipd.), tko da naj ne bi imel problemov s tem. Je neke vrste a-test ki se ga ponavadi naredi za dirkalne avte (rabi? cel kup nekih tehni?nih poro?il, potem vse pofotofgrafirajo, pla?uje? kot zme?an in seveda ?aka? 3 mesece na vse skupaj :angry: ).

 

Skratka zaenkrat ?e nisem imel problemov okrog tega ali ?esarkoli drugega - me happy :D:P .

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.