Skoči na vsebino

trije otro?ki sede?i v mazdo 6


mi_c_ho

Priporočeno sporočilo

Drugo leto se nam bo pridru?il ?e en ?lan tako da bomo 5 ?lanska dru?ina s tremi majhnimi otroki. Sedaj ?e uporabljamo 2 sede?a 15-36kg potem pa bo zadaj potrebno dodati ?e lupinico. Zanima me, ?e je kdo ?e stla?il 3 sede?e v mazdo 6 karavan prve generacije. Zaenkrat ne bi rad menjal avtomobila, ker nam slu?i odli?no. Za parkrat na leto, ko bi pa ?li na dopust, si pa za prtljago sposodim trugo in to je to... Vem pa, da bo s pripenjanjem hudi?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ISOFIX sigurno ne bo slo... menda gre, ce imas bolj ozke navadne avtosedeze... vsaj eno debato sem enkrat bral glede tega (nimam lastnih iskusenj :) ... )

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je en clanek na to temo ... sicer ni omenjene Mazde... je bolj splosen na temo vecih avtosedezev ... >> http://www.motorevija.si/si/347/1367/Otroski_varnostni_sedezi_in_avtomobili.aspx

 

Tukaj je recimo samo Mazda CX-5 nasteta 

stran4.jpg

 

 

Tukaj pa je tema na drugem forumu o tem... malo pobrskaj >> http://tinyurl.com/psr2a3z

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ze tako vozil brez problema. Ce pa imas ze stolcke 15-36 razmisljal tudi ontem da je vsaj en otrok verjetno goden za jahaca - reci pisi 5 -6 let?

Moja sta sla na jahaca pri 4 in 5 letu. Popolnoma drug svet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ze tako vozil brez problema. Ce pa imas ze stolcke 15-36 razmisljal tudi ontem da je vsaj en otrok verjetno goden za jahaca - reci pisi 5 -6 let?

Moja sta sla na jahaca pri 4 in 5 letu. Popolnoma drug svet

 

Ravno to me je zanimalo, ?e je ?e kdo vozil 3 sede?e. Ko bodo trije, bo prvi star ravno 5, drugi pa skoraj 4. Tako da bi vsaj prvi mogo?e res ?el na jaha?a in bo la?je. Bomo videli februarja, marca :) Hvala za odgovore!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob tem das en pravi sedez na sredino da je dostop z obeh strani mimo jahacev prost pa se naslonita se lahko nanj ko spira na jahacih.

Obenem nima dela z pasom v sredini ker stalno drzi stolcek

Po liniji zakona je drugace do 150cm z jahacem a moj najstarejsi je pri cca 145cm nehal uporabljat. Pisec zakona namrec ni uposteval da je takrat to ze 30 kil in je jahac pocil :) :) sem slikal tukaj enkrat

Zdaj bo ta kaskader star 10 mali pa 7 in je tik pred tem da se on razjaha

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.