Skoči na vsebino

Zaščita pragov


Tadej7ad

Priporočeno sporočilo

Opazil sem, da mi je uspelo ob vstopanju in izstopanju na voznikovi strani narediti ?e kar nekaj lepi ris v laku na pragu. Malo sem se razgledal in obstaja nekaj mo?nosti:

 

  • original Mazda za??ita z osvetlitvijo ?200+ - verjetno DIY monta?a odpade + mi je (pre)drago KLIK
  • za??itne letve:
    • iz aluminija: KLIK
    • nerjavnega jekla: KLIK
  • za??itna folija:

Nekako se najbolj nagibam k nerjavni izvedbi. Pri foliji nekako dvomim v tisto "odstranitev brez sledi".

Kako to vpliva na morebitno korozijo ipd.

Kak?ne izku?nje?

 

PS: imam pa rde?o M6

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opazil sem, da mi je uspelo ob vstopanju in izstopanju na voznikovi strani narediti ?e kar nekaj lepi ris v laku na pragu. Malo sem se razgledal in obstaja nekaj mo?nosti:

 

  • original Mazda za??ita z osvetlitvijo ?200+ - verjetno DIY monta?a odpade + mi je (pre)drago KLIK
  • za??itne letve:
    • iz aluminija: KLIK
    • nerjavnega jekla: KLIK
  • za??itna folija:

Nekako se najbolj nagibam k nerjavni izvedbi. Pri foliji nekako dvomim v tisto "odstranitev brez sledi".

Kako to vpliva na morebitno korozijo ipd.

Kak?ne izku?nje?

 

PS: imam pa rde?o M6

Glede folije bi ti mogo?e qwerty znal pomagat glede na to da dela z njo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prozorno js naredim kakr?no ho?e?, direkt na avtu,da nima? pol nekje zameknjeno naprej nazaj kar se rado zgodi pri ?e odrezanih folijah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Ajvar-mojster to je super..jaz bi rabil za mojo CX5..folijo za prtlja?nik-dol..da ?enske ne podrsajo ,ko jemlejo iz prtlja?nika ven stvari..he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opazil sem, da mi je uspelo ob vstopanju in izstopanju na voznikovi strani narediti ?e kar nekaj lepi ris v laku na pragu. Malo sem se razgledal in obstaja nekaj mo?nosti:

 

  • original Mazda za??ita z osvetlitvijo ?200+ - verjetno DIY monta?a odpade + mi je (pre)drago KLIK
  • za??itne letve:
    • iz aluminija: KLIK
    • nerjavnega jekla: KLIK
  • za??itna folija:

Nekako se najbolj nagibam k nerjavni izvedbi. Pri foliji nekako dvomim v tisto "odstranitev brez sledi".

Kako to vpliva na morebitno korozijo ipd.

Kak?ne izku?nje?

 

PS: imam pa rde?o M6

Imam iz rostfreja za mazdo cx 7-nerabljene. Tvoje so za 30?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Ajvar-mojster to je super..jaz bi rabil za mojo CX5..folijo za prtlja?nik-dol..da ?enske ne podrsajo ,ko jemlejo iz prtlja?nika ven stvari..he he lp

Je varijanta, bomo takrat ko bova delala ostalo ?e to zrihtala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Zaščita pragov

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.