Skoči na vsebino

Nova MX-5, zadnji blatnik


Tadej7ad

Priporočeno sporočilo

Sem tudi sam na nekaj podobnega pomislil. Kruza? z odprto streho, povozi? lu?o in ima? naenkrat zastonj tu?.

 

Vpra?anje ali gre za zasilno re?itev, potem ko so ugotovili da so pri oblikovanju blatnikov pozabili na funkcionalnost, ali pa so vse podredili obliki in vse skupaj hkrati na?rtovali.

 

Zadeva je sicer komaj opazna.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem tud jaz videl, razlo?ili so mi da blokira vrtin?enje zraka, ki bi svinjarijo metal na avto, saj ima ta del avta zalo nizek in raven ter se tam za?ne kriviti navznoter (kot BMW Z). Torej ja ?e?ka zavesica

 

tudi na sliki vidi? da gre svinajrija prej in za njim mimo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To majo ve?ino vsi ?vabi neke spojlerje, passat, a6,a4,.... ?e nekaj let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam, da grejo pa park senzorje dat na tak avto :vskalo:

To je pa sploh sme?no in hkrati ?alostno, verjamem pa da so eni tolk nesposobni, da bi jih ?e na biciklu rabil :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.