Skoči na vsebino

Notranja vrata


dpicul

Priporočeno sporočilo

Pri?el je ?as, druga?e re?eno, nabrali so se ? za nakup notranjih vrat. Malo sem ?el po salonih in se na koncu ustavil v Lip Bled, kjer so mi naredili ponudbo. Ali ima kdo njihova vrata, kako se obnesejo?

Glede zvo?ne izolativnosti, ali ste kaj gledali ob nakupu, npr. kartonasto satovje ali preforirana oz. polna iverka kot polnilo?
Potrebujem splo?na mnenja ali so vrata vredu in ali se morebiti spla?a dopla?ati za kak dodatek za zvo?no izolacijo? Imam tako razporeditev prostorov da se do sob mo?no odmeva zvok ?e smo v jedilnici.. ko pridejo prijatelji in kaj :mi pijemoo: , smo malo bolj glasni in mote?i za predhodno utrujene ljudi, (beri) ?ensko :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Lip Bled - kartonsko satovje. Nikoli se nisem ukvarjal s problemom zvo?ne izolacije ker pri nas doma smo spodobni in ne razgrajamo.

 

Ne vem koliko smisla ima vlagat v neka huda vrata, ker npr za dobro zaporo zvoku je poleg mase + materjala za du?enje potrebna tudi dobra tesnila  - rabil bi vgraditi pragove. 

 

Obstaja druga mo?nost - ?enska naj se vam pridru?i (vem, zna bit mote?e). Ali pa jo predhodno napij da da potem mir. 

 

?e najcenej?i bi bili ?epki za v u?esa, samo priprav babo da bo to imela v u?esih, ker ?eprav jo hrup ful moti bo ziher hotela sli?at kaj se dogaja. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Lip Bled - kartonsko satovje. Nikoli se nisem ukvarjal s problemom zvo?ne izolacije ker pri nas doma smo spodobni in ne razgrajamo.

 

Ne vem koliko smisla ima vlagat v neka huda vrata, ker npr za dobro zaporo zvoku je poleg mase + materjala za du?enje potrebna tudi dobra tesnila  - rabil bi vgraditi pragove. 

 

Obstaja druga mo?nost - ?enska naj se vam pridru?i (vem, zna bit mote?e). Ali pa jo predhodno napij da da potem mir. 

 

?e najcenej?i bi bili ?epki za v u?esa, samo priprav babo da bo to imela v u?esih, ker ?eprav jo hrup ful moti bo ziher hotela sli?at kaj se dogaja. 

Tudi pri nas ne razgrajamo, ?e tako misli?, ?e pa ne more? niti normalno govoriti, ker je to sli?ati povsod, pa je lahko te?ava.

Za 40? na vrata obstaja sistem s spodnjim tesnilom, katerega pripre ko se vrata zaprejo.

?ena se mi pridru?i, se tudi dru?i z nami, vendar razmi?ljam tudi vnaprej, ker nameravam imeti potomce, bi rad da lepo spijo v miru, in v bodo?e bi rad tudi jaz rad spal v miru.

Okej, rabim pa? nasvete o v vratih, ne o pristranskih stvareh, katere so za vas nepombne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseeno tam pri desetem letu so razni metalci biberji s selotejpom neizogibni, pa baba tud ne razmislja o certifikatu vrat ko sesa...:)

 

Jaz mam bela in to je hudic - kot nasvet....vse se vidi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseeno tam pri desetem letu so razni metalci biberji s selotejpom neizogibni, pa baba tud ne razmislja o certifikatu vrat ko sesa... :)

 

Jaz mam bela in to je hudic - kot nasvet....vse se vidi

Se zavedam da ne bodo ve?no nova ja :) Aha, dobro, nismo izbrali belih, ?eprav so lepa na pogled. Ravno tako kot smo izbrali bela stikala z belimi pokrov?ki, pa je treba kar pazit s kakimi rokami pritiska? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.