Skoči na vsebino

323f l.96- ne dela vec


Priporočeno sporočilo

Teli Z5 zgleda (ga res) radi mal cukajo!

 

Upam da se zdej mazdilak ?e spet lepo enakomerno fura po cestah! :bravo:

 

Sicer pa je sve?ke treba menjat dost pogosto, mene je npr. mehanik nasmukal da mi je dal ene spe?jal in da so ok za 50000 km, pol pa mal gledamo zakaj avto komi v?ge in ne ?e en cajt ne vle?e kot je treba, pa nove sve?ke not in je bla ?ist druga muzika (tut pospe?ek merjeno ro?no seveda: prej 10.0, zdej spet 8.8 cca)

 

Pa stro?ka vsega skupi 5 smukov! Skratka ne smemo ?parat, kjer se ne da pri?parat! :(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NGK

 

..samo jih je ve? vrst, se bolj spla?a vzek kak?ne bolj?e? ker kot vidim so obi?ne lih okol jurja tko da ni ne vem kak?n stro?ek.

 

tole majo:

- Standardni tipi v?igalnih sve?k

- V-line v?igalne sve?ke - za popolnej?i v?ig in bolj?e izgorevanje.

- Platinium v?igalne sve?ke - za??iten patent, odli?en v?ig,dolga ?ivljenjska doba.

 

..pozna kdo kej od tega, razen standardnih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iridium so kot 100 oktanski benz za normalen avto Bla?ev ?egen. :P Pri mo?nih turbo bencinarjih pa se pozna par konjev, ker naj bi imele bolj enakomeren v?ig kljub pritiskom (ve?ja mo? pa te re?i). :whatever:

Jaz jih morem tut za foro zamenjat, da vidim ?e bo kaj bolje. Ne vem kdaj so bile te menjane ampak sumim, da ?e dolgo nazaj. Pa prvi lastnik jih je (sode? po ra?unih) menjal potem pa takoj na naslednjem servisu spet eno torej je bilo z njo nekaj narobe. :ne vem: :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.