Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ampak, sej niso dost zgrešili. Avti ratujejo grdi, smovoznost je trend.... edino kar so kiksnli so družine z dvema otrokoma.
    • Nič, ker kot predhodno v debati ugotovljeno, tisti ki imamo nad 120 Evrov, lahko dobimo samo delnice, ne izplačilo denarja . Vse lepo in prav, ampak najprej moramo odpreti trgovalni račun na eni borzni hiši ali banki, kar pa ni zastonj 🤑, da lahko sploh prenesemo delnice. Se pravi so nas na lepi način žejne peljali čez vodo, ker folk se s tem ne bo ukvarjal, da bi moral nekaj plačevati da dobiš na koncu verjetno nič. Izjema so verjetno tisti, ki se z delnicami že ukvarjajo in imajo račun. 
    • Vedno je tako, da najbolj tuli tisti, ki to sam počne... zakaj? Zato ker ve kako se to dela in ker ima izkušnje pri sebi.
    • Zgleda kar normalna cena in težko primerjaš z Generali, ker niso iste postavke. Imaš npr. odkup 1.škode AO in 1. škode kasko, kar je pametno. Imaš pa cel kup delnih kaskov in tu ti dodatno nanese. Teh mogoče ne bi potreboval, razen tatvine, saj že imaš kasko in še odkup.
    • Lep pozdrav vsem. Evo, še en novi lastnik cx30 186 awd aut letnik 2022. Prišla je od staršev. Prvi občutki dokaj dobri. Edino barva je pa občutljiva (rdeča).
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.