Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Spo?tovani Mazda freaki!

 

Zanima me ali ima kdo probleme z klimo na CX-5. Moja je 2012 letnik 130.000 km. Sicer redno vzdr?evana pri poobla??enem serviserju, a sedaj mi pravijo da je napaka zelo ?udna. Po mojem ni neke filozofije, ?e klima ne dela je najverjetneje sistem prazen, zakaj pa morajo menda ugotoviti ali ne? Seveda poobla??eni.

 

Hvala za odgovor (e)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da je premalo plina in presostat ne dovoli vklopa kompresorja da ne zariba.

?e je avtomatska je lahko problem kjerkoli na elektri?nem delu. Tukaj je pa potrebno raziskat ?e ti vklopi sklopko, ?e so releji in varovalke od ventilatorjev dobre itd, seveda po recikla?i plina ?e se klima ne bi vklopila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.