Skoči na vsebino

Mazda neuradni servis - kam ?


Priporočeno sporočilo

Dosedaj se je Mazdo vozilo na uradni servis k Mo?niku ampak ker so ra?uni tako, da se pla?uje z suhim zlatom sedaj i??em alternativo, ker pa? avto ni ve? ravno nov.

Gre za Mazdo 6 2.2dizel, nikoli ni bilo okvare ali te?ave z avtom. Vedno je ?lo samo za redne servise in po spominu je bilo vedno okoli 400?.
Pred kratkim sem imel prvo izredno okvaro in sicer prednji kolesni le?aj za katerega so hoteli okoli 140? + DDV + delo oz. druga?e re?eno 250? bi me pri?lo, ?e mi nebi potem to pomenjal lokalni mehanik za drobi? tako reko?.

Sli?al sem ?e za servis Avto Pelko v Medvodah, ki naj bi bil super vendar mi je to precej s poti tako, da i??em ?e kako alternativo, najraje v Kranju ali bli?nji okolici.
Baje naj bi v Predosljah oz. Britofu ?e nekdo ?ramfal Mazde in da je druga?e zaposlen tudi na uradnem servisu tako, da ima znanje in dostop do testerja za reset ra?unalnika ko je servis narjen.

Hvala za vse predloge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Kranja do Medvod pa res ni nevem kako dalec :) ... Nekateri iz obale ali stajerske pridejo k Pelku...  :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz Kranja do Medvod pa res ni nevem kako dalec :) ... Nekateri iz obale ali stajerske pridejo k Pelku...  :jupiii:

Ej....lp jaz tudi sem vozil prej?njo,Mazdurino k Dr.Pelkotu..na servis iz obale...he he mojster..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koliko so cene pri njemu, tako za primerjavo glede na uradni servis ?

 

Pa ?e nekaj, koliko pride menjava nekih bakrenih podlo?k na motorju. To me je nazadnje presenetil na uradnem da bo treba naredit, kao je treba to na vseh dizlih in da je 150? na ?obo ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena podlo?k je cca 12? za vse ?tiri dize nakaj pa nanese delo.

 

Pelkotov cenik je na klubskem delu foruma

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Absolutno priporo?am obisk mojstra Simona Pelka (avto Pelko d.o.o.), ker to res ni dale? do njega in bo vredno. ?e pa ?eli? ?e kaj (pri njem in drugod) privar?evati, pa si poglej tole;

 

http://www.mazdaklub.si/clanstvo/clanske-ugodnosti/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dosedaj se je Mazdo vozilo na uradni servis k Mo?niku ampak ker so ra?uni tako, da se pla?uje z suhim zlatom sedaj i??em alternativo, ker pa? avto ni ve? ravno nov.

 

Gre za Mazdo 6 2.2dizel, nikoli ni bilo okvare ali te?ave z avtom. Vedno je ?lo samo za redne servise in po spominu je bilo vedno okoli 400?.

 

To so bili pa res dragi servisi.  :wacko:  Sam za M6 2.2 dizel na uradnem servisu (Gama BTC) pla?ujem cca. 250?, v?asih malo manj, v?asih malo ve?. Verjetno bom k njim vozil tudi po izteku garancije, ?e ne bom avta prej zamenjal.

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.