Skoči na vsebino

Rezervno kolo


Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Ker projekt. Guma je na poti iz Osijeka v Rovinj....

Ce koga zanima srm nasel veliko rezerv xa mazde od 4x100 do 5x114

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce dovolite, bom kar tu napisal...

Sam bi kupil dve ALU platisci 16 col original od mazde, da si jih dam za rezervo v dva avta. V enem imam kompresor in kit za flikanje, v drugi pa zasilno rezervo. Vem za 4 plati??a, pa rabim se kupca za dve platisci...

Ce je kdo za skupni nakup, se priporocam...potem pa prodam zasilno rezervo...

Lp Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni vec obvezna, pridi mojega poglefat... . Pa kaj na primer bos delal s 15 ce ne gre preko celjusti???

ja 15 " gre preko ?eljusti samo na zadnji osi, na prednji ne. Preverjeno! sem jo nabavil iz Nem?ije pa se obrisal pod nosom, ker me je tip nategnil in poslal 15" namesto 16., tako, da sedaj ?e kdo potrebuje, prodam 15" rezervno kolo za mazdo 3 (model do 2013) ali pa za mazdo 5 - pa?e na vse. nazaj se mi ne spla?a po?iljat ker je po?tnina bila 35 ?.

 

?e kdo rabi, jo prodam za 60 ? - je pa res nerabljena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem ni nic narobe, ker je misljeno da je rezerva vedno samo zadaj. Ce ti gre prva moras dati rezervo zadaj pa zadnjo svoho dobro spredaj

Ker z rezervno ozko ni pametno krmariti, bremzati...

 

Pa ps jaz nimam mazde. In mi tudi zadaj ne pase manj kot 16

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.