Skoči na vsebino

Mazda rx8 Youtube Vlogs !


wingzero

Priporočeno sporočilo

Mal sem si dovolil in sem ti popravil link, da ne ?tarta video na 151. sekundi. sramezljiv

 

Super video... "cum sock" zmaga na polno :hohoho:  .. sem mislil, da sem narobe sli?al pa sem takoj dal nazaj.

 

Druga? pa tale MAF senzor mora? res dobr na?pricat (no pa smo spet pri ?pricanju ;) ) navzdol v luknjo ob tistem podalj?anem delu. Namre? nitka, ki se zapaca je skrita tam globoko notri in je te?ko dosegljiva. ?e se bo kdo lotil ?e na svoji Mazdi, ker tale MAF je enak tako za dizle, bencinarje, rotary...itd

 

Hvalati ! :D

 

Ja ja, vsi poznamo to veli?astno nogavico hahah :P

 

Sem ga kar po?teno na?prical, samo v video sem dal glih tolko da se vidi kaj delam :)

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj me tale catch can vedno spomni na nekaj drugega - Catch as catch can https://en.wikipedia.org/wiki/Catch_wrestling  :P 

 

Druga? pa super video - v bistvu oba. ?koda, da nisi posnel kako montirajo tele hibridne zadeve - a je top secret postopek?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj me tale catch can vedno spomni na nekaj drugega - Catch as catch can https://en.wikipedia.org/wiki/Catch_wrestling  :P

 

Druga? pa super video - v bistvu oba. ?koda, da nisi posnel kako montirajo tele hibridne zadeve - a je top secret postopek?

 

Hahaha nisem vedel da se tistemu re?e catch can xD 

 

Iskreno povedno, tja sem ?el direkt iz no?nega ?ihta 22-06 in se mi ni dalo :P

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mal pa bo? moral dodati opozorilo "adult content" #vazelin

 

Ampak tole je pa res enostavna zadeva za vgradnjo. Super video :jupiii:

hahahah, ampak vaselin se da ?e kasneje koristit :P ( ?e punca pusti )

 

Valda, vse skupaj mi je rablo 7 minut za obe strani. Definitivno se je spla?alo :D

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pol nisi vsega porabil... :hudicek:

 

Sem imel sam tud enkrat idejo, da bi si namontiral amortizerje ampak na konc sem ugotovil, da jih ne bom nikol gledal, ker bodo skos skriti. Pri Mazdi res ni neke velke potrebe po odpiranju havbe. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje za poznavalca; ali ima 232KS res na valjih bistveno manj 'konjickov'? Tule sem videl 186WHP, ze veckrat pa sem slisal, da jih ima okrog 200 in ne 232?

 

Ali morda prihaja do razlik pri stevilkah, ker enkrat merijo na gredi, drugic pa na kolesih? Nimam pojma in zato sprasujem! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprasanje za poznavalca; ali ima 232KS res na valjih bistveno manj 'konjickov'? Tule sem videl 186WHP, ze veckrat pa sem slisal, da jih ima okrog 200 in ne 232?

 

Ali morda prihaja do razlik pri stevilkah, ker enkrat merijo na gredi, drugic pa na kolesih? Nimam pojma in zato sprasujem! :)

 

Vem da s ?asom avzo zgublja konje. Jaz grem konec meseca narediti Dyno test, tako, da takrat bo? lahko videl kolkokonjem ima moja rx8ka :)

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.