Skoči na vsebino

Mazda rx8 Youtube Vlogs !


wingzero

Priporočeno sporočilo

Objektiven prispevek! :)

 

Ti lambda sonda nagaja?

 

ja :) Kupil sem en aftermarket katalizator in sonde. Prvi dan je blu kul in v naslednjem se je spet pri?gala. 

Verjetno ma to pri?gano kot opomnik pred nakupom, da se bo ta lu?ka lahko ve?krat pri?gala, vklju?no s tisto za gorivo, ki tudi gori :hudicek:

 

hahahahaah CEL bo bla zavedno tle za isto zadevo (katalizator/sonde) saj po tehni?nem dam de-cat. Kar se pa goriva ti?e, je le slu?aj, da skoraj vsaki? ko snemam je pri?gana :P

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si pogledal ?e predno si objavil tukaj... pa si ziher, da ti samo lambda nagaja... kaj pa ?e je kaj drugega, recimo MAF narobe dozira al pa kak?en injektor lula :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sem si pogledal ?e predno si objavil tukaj... pa si ziher, da ti samo lambda nagaja... kaj pa ?e je kaj drugega, recimo MAF narobe dozira al pa kak?en injektor lula :ne vem:

 

?e bom imel isto te?avo po tem, ko in?taliram nove sode, bom se poglobil v te?avo. Ampak upam, da so sonde edini razlog :)

No, pa za?nimo ponedeljek malo druga?e :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=2JcD0a5KXH8

 

 

post-8901-0-15459700-1493639785_thumb.jpg

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bom imel isto te?avo po tem, ko in?taliram nove sode, bom se poglobil v te?avo.

 

yeeah... nove sode. Kaj pa bo v njih? Pivo? Vino? :hudicek:

 

Super video, mi je v?e?. Mogo?e samo ena mala pripombica - ?eljusti so precej te?ke in ni dobro, da visijo samo na ceveh zavornega sistema. Bolj?e, da vzame? kak kos ?ice al pa elasti?nega pajka pa jih obesi? z njim recimo na amortizer/vzmeti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej si ze skor cel chrisfix :D. Jest sem isto te zicaste nastavke iz hofrja kupu morm celjusti spucat :). Zej tako kot si ti odstranil celjusti nisi nic rabil pumpat zavor. V primeru da celjusti samo odprem, pa vzamem ploscice ven jih pregledam ter malo vodila spucam in podmazem z bakreno mastjo ter vse skupaj nazaj zmontiram v takem primeru tudi ni treba pumpati zavor ? Ploscice bi iste nazaj zmontiral in kabel zavorne tekocine prav tako nebi nic odklapljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yeeah... nove sode. Kaj pa bo v njih? Pivo? Vino? :hudicek:

 

Super video, mi je v?e?. Mogo?e samo ena mala pripombica - ?eljusti so precej te?ke in ni dobro, da visijo samo na ceveh zavornega sistema. Bolj?e, da vzame? kak kos ?ice al pa elasti?nega pajka pa jih obesi? z njim recimo na amortizer/vzmeti.

 

Pomaran?ni sok in mleko :P Hvala lepa, trudim se napredovati ne samo z avtom ampak tudi z znanjem.

 

Hvala za nasvet, bom vedel za naslednji?! :)

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej si ze skor cel chrisfix :D. Jest sem isto te zicaste nastavke iz hofrja kupu morm celjusti spucat :). Zej tako kot si ti odstranil celjusti nisi nic rabil pumpat zavor. V primeru da celjusti samo odprem, pa vzamem ploscice ven jih pregledam ter malo vodila spucam in podmazem z bakreno mastjo ter vse skupaj nazaj zmontiram v takem primeru tudi ni treba pumpati zavor ? Ploscice bi iste nazaj zmontiral in kabel zavorne tekocine prav tako nebi nic odklapljal.

 

Skoraj sem tam ja :D ?e misli? ?purgirat, to se dela samo ?e odpre? cev in menja? olje. ?e samo plo??ice zamenja? ni ni? posebnega, edino ko da? vse skupaj, preden se gre? vozit, pritisni parkrat po bremzi dokler ne pride trdo :)

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha! Jest sem ze od lani jeseni iskal Ciaota s papirji (ok preko zime ne prav aktivno) in sem koncno nasel enega, ki bi znal bit keeper. Konec tedna ga grem pogledat. Ko me je folk spraseval kaj tocno hocem sem rekel da mora imet papirje in bit cimbolj cefurski, ta zdej baje ustreza obema kriterijema. Bel z rumenimi felgami, ''motor ko nov; Sten majkemi'' (sodelavec ga prodaja ker noce dat tistih par deset evrov za registracijo).

 

Pri rexicah ze tako zmecemo prevec za bencin, ce bi sklicali meet s shitty dailyji bi se mogoce dejansko zgodil. :P

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha! Jest sem ze od lani jeseni iskal Ciaota s papirji (ok preko zime ne prav aktivno) in sem koncno nasel enega, ki bi znal bit keeper. Konec tedna ga grem pogledat. Ko me je folk spraseval kaj tocno hocem sem rekel da mora imet papirje in bit cimbolj cefurski, ta zdej baje ustreza obema kriterijema. Bel z rumenimi felgami, ''motor ko nov; Sten majkemi'' (sodelavec ga prodaja ker noce dat tistih par deset evrov za registracijo).

 

Pri rexicah ze tako zmecemo prevec za bencin, ce bi sklicali meet s shitty dailyji bi se mogoce dejansko zgodil. :P

hahahahahhahahha #livinglavidaloca :P ?rfurski skuter pravi?... kaj ima pod sede?em zvo?nik pa gor Mile Kiti? ?

No, pa smo nekaj uspeli re?it :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=6NGW1vQlXzE

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal sem si dovolil in sem ti popravil link, da ne ?tarta video na 151. sekundi. sramezljiv

 

Super video... "cum sock" zmaga na polno :hohoho:  .. sem mislil, da sem narobe sli?al pa sem takoj dal nazaj.

 

Druga? pa tale MAF senzor mora? res dobr na?pricat (no pa smo spet pri ?pricanju ;) ) navzdol v luknjo ob tistem podalj?anem delu. Namre? nitka, ki se zapaca je skrita tam globoko notri in je te?ko dosegljiva. ?e se bo kdo lotil ?e na svoji Mazdi, ker tale MAF je enak tako za dizle, bencinarje, rotary...itd

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.