Skoči na vsebino

HOMOLOGACIJA VLE?NE NAPRAVE


curko

Priporočeno sporočilo

?ivjo

Eno te?avo mam ?e bi mi znal kdo pomagat ker so me ?e na 2 poobla??enih servisah odslovili

Namre? kupil sem avto Opel insignija in nisem bil pozoren pri nakupu in nisem opazil da ima vozilo originalno vle?no kluko.

 

Kasneje kontaktiram trgovca da kako to da ni vpisana v karton?ek in ?e lahko to urediva. in seveda nakladanje.... Pri?lo do napake pri prepisu iz ITALIANSKE v  SLOVENSKO homologacijo in da  se je o?itno pozabila vpisat .... Pa? da naj se obrnem na poobla??en servis da to je najmanj?i problem in jajaja nakladanje povsod.

Ima kdo kak?no idejo kaj naj ?e poskusim ker mi jo je ?koda dol devat ?e je ?e originalno montirana gor. je pa na vle?ni napravi razvidno vse po mojem ?e slikce ?e bodo kaj v pomo?

vsakr?na koli pomo? dobrodo?la

zoom zoom pozdrav
 post-6506-0-68023800-1486821634_thumb.jpgpost-6506-0-23272300-1486821622_thumb.jpgpost-6506-0-36008000-1486821582_thumb.jpg
 

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bi pri generalnem uvozniku izdal kak?no potrdilo, da je to serijsko na avtu in gre? sam homologirat?

 

Al pa na upravno enoto kjer je bil avto uvo?en, pozanimat se kje so pisal homologacijski karton in tm uredit..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas dizlco je treba neke gumice menjat ali nekek takega na motorju. Bratu je zaribala masina. Baje da imajo to bolezen bodi pozoren. Uprasaj malo kaj in kako. Zariba pa kar tako nobenih predznakov.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas dizlco je treba neke gumice menjat ali nekek takega na motorju. Bratu je zaribala masina. Baje da imajo to bolezen bodi pozoren. Uprasaj malo kaj in kako. Zariba pa kar tako nobenih predznakov.

Jaja sem se pozanimal so rekl da naj ne kupujem do 2013 letnika kr ao motori zaribali da naj nivejso vzamem da so mele ze odpravljeno napako. Sva pa z tastom skos pozorna na vse ker mi ga on popravla ko je avtomehanik

:-)

 

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je to serijsko gor ne rabi? homologirat, ker je cel avto homologiran vklju?no s to kljuko.

Ne vem a je serisko blo gor al naknadno ker navodila kako so to gor montiral imam63f985ff6301aeb8ec3d94507aea26ed.jpg5f9de1d7d205086151c0c5a017673cbc.jpg v avtu v homologaciji pa tudi ni vpisana nikjer

 

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

?e je to serijsko gor ne rabi? homologirat, ker je cel avto homologiran vklju?no s to kljuko.

Nimam vpisane tko da je bla ocitno naknadno originalna gor dana na pooblascenem so pa rekl ja ne vemo dejte probat v lublan na opli tko da grem se v ljubljano poskusit

 

6df26370c48cd5d9c0d08291f894c0e7.jpg

 

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

Mogo?e bi pri generalnem uvozniku izdal kak?no potrdilo, da je to serijsko na avtu in gre? sam homologirat?

 

Al pa na upravno enoto kjer je bil avto uvo?en, pozanimat se kje so pisal homologacijski karton in tm uredit..

Bom probu to ja hvala ti

 

Poslano z mojega SM-G935F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.