Skoči na vsebino

Sne?eno jutro


komar

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja ,samo kaj pa zaj ko de?uje ,kaj bo pa zaj noro na cestah!!!! :P

 

De? :bravo::bravo: je spucal ceste, ledeno ?e zaenkrat ni ni?,tak,da bomo vidli...na Pohorju naj bo sneg,v ni?inah pa ni potrebe, pa bomo vsi zadovoljni :D

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi test zimskih gum Dunlop Wintersport 3D, 195/65 15T: odlicno! Bolje se obnesejo kot prejsnje Michelin Alpin A2. Kdaj ze gremo smucat mi? :)

 

si ugotovil kaj so dobre gume :D - ?e seveda lahko govorimo o zimski gumi kot o dobri gumi

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvi test zimskih gum Dunlop Wintersport 3D, 195/65 15T: odlicno! Bolje se obnesejo kot prejsnje Michelin Alpin A2. Kdaj ze gremo smucat mi? :)

 

 

LAbson ?im prej....jest upam da ?e ta teden ?e bo ?as dopu??al....sicer pa naslednji.....

 

 

Gre kdo zdraven???

 

 

LP davID

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam pa nameravate it smucat??

 

Jaz bi se rad pridruzil z mojo sladko polovicko :)

 

Aja ?e eno vpra?anje.....tukaj na obali Smu?arski klubi organizirajo zimovanje samo med novoletnimi po?itnicami in pa ?olskimi po?itnicami obalnih ?ol...vsaj kolkor sem jaz uspel razbrat iz njihove ponudbe...rabi bi pa kontakt kak?nega "Ljubljanskega" smu?arskega kluba, ki tudi organizira po?itnice na snegu v tujini (Avstrija, Italija, Francija) ampak med ?olskimi po?itnicami Lj regije...

 

Za vsako koristno informacijo vam bom neizmerno hvale?en :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej luka....lahko se bp pridru?ita...ve? nas bo lep?e bo...!!! :bravo: Mara ?e ne bo ?la zdraven ker ji koleno ?e ?trka...tako da bo tvoja bla?ena med tipi.....hihihih

 

 

LP daVid

 

 

P.S. Ti pa usekakor ?e sporo?im kdaj bi ?li pa kam bi ?ti...

 

 

LABI ma? kako idejo ?eljo...bla bla bla???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha torej...jaz sem malo gledal za v tujino...za novo leto...Tatre...je interesantna cena vendar je samo 3 dni...pol sem se malo brskal in ugotovil, da lahko v bohinju dobim zasebno sobo za dve osebi za 5 dni (28.12-2.1.) in 4-dnevno smucarsko karto ze od 29k SIT, kar se mi zdi se najboljsa ponudba :)

 

Kaj je pa z Maro, a se je poskodovala?

 

Karmen pa je itak komunikativna, tko da ni panike...hehe...se ne bi drzala zase ;)

 

tko, da do 28 bova se nekako al na obali al v morav?ah, pol pa upam, da greva na vogel...bi kdo kitkat imam lih eno plo??ico? :D:D:D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma mari so ?le kri?ne vezi 3 leta nazaj...pa jo ?e malo psiha daje pred smu?anjem...letos baje bo!"!! Bomo vidli..... :bravo:

LP daVid

 

 

:unsure: ma bu?ca...no, upam, da bosta letos lahko skupaj uzivala v zimskih radostih :)

 

jaz lih zaradi padcev in poskodb nocem vec smucat...se dosti bolj varnega pocutim na bordu, pa se manj mi trpijo sklepi in mi?ice...bordanje je izi :D:rispekt:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

krvavec??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Drži-vsa čast👍...nisem šel še bolj v detajle,ker je pač tema elektromobilnost,in ker za mehanski sistem,kot je na Fiatih nimam izpita in ne vem natančno. Za hidravlični pa imam celo izpit za starega Jembaha serija 732😅 dela na foro...podobno kot torque converter oz. hydro-coupling pri klasičnih avtomatskih menjalnikih...samo,da je stvar veliko večja....sistem dveh vetrnic z razmakom cca. 1 mm premer je pa mislim da celo več kot 1m...ne vem več točno...je dolgo tega,od kar smo te lok. vozili na SŽ. Je pa stvar genialna,ker omogoča maksimalno vleko na kavlju pri nični hitrosti...le z direktno zavoro držiš na meji,da ne zakoplje...ima namreč tri vlečne osi fiksno-kardansko vezane,in če zakoplje ena,zakopljejo vse,in seveda izgubiš vleko. Je neverjetno efektivna lokomotiva v smislu premaknitve zelo težkih vlakov...npr. na tov. postaji Moste,si z tem "majhnim strojem" potegnil cel naložen kontejnerski vlak,ki ti ga ni ratalo niti z t.i.đuro (642/643 serija-diesel-elektro premikalka).   Tukaj se navezuje tudi prednost tehnično podobnih klasičnih avtomatskih menjalnikov,kateri so ravno zaradi hydro-couplinga v torque converterju idealni za vleko prikolice.
    • Tak glasnih ogledal kot na Mazdi 2 (de) 2010 letnik pa nisem še slišl nikjer. Tak da ti dam prav.   Niso pa nikoli crknili.
    • Hmmm nekaj si ven izpustil. Obstajajo 3 vrste dizl pogona pri lokomotivah: - mehanski ( v Sloveniji stari potniški vlaki - Fiati), - hidravlični prenos, - električni prenos. Kakšen je prenos moči iz dizelmotorja do koles, pove prva cifra v številčni oznaki serije: 6 - dizelelektrično vozilo (npr. 661, ...) 7 - dizelhidravlično vozilo (npr. 711, ...) 8 - dizelmehanično vozilo (npr. 813, ...)   Je pa res, da je tvoj opisan v totalni prevladi.   No tolko sem jaz študiral vlake, pred časom.   Ladje tudi. Elektro generator zagotavljal elektriko celi ladji in vijaku. Odzivnost na elektro vijaku je dosti boljša.
    • Meni je pa všeč to, da ljudje lepo grejo med avti in ne butajo ogledal😉 Aja, pa še točno vidim, če je avto zaklenjen ali ne.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.