Skoči na vsebino

Servis moje Mazdice


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 61
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

uffff mb je dale?, z avtom se ne smem ve? preve? vozit ker bo ?e ve? sranje ratal tako, da dons se zmenim s serviserjem in bom probal dobit kje bli?je najcenej dele druga?e jih bom dal pa obnovit, saj jih obnovijo v 6-8 urah tko da...matr to zihr ni zakomplicirana obnova in res ne vem zakaj ho?jo tolk dnarja sej ne obnavljam osi za bager :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo raziskave po Sloveniji: a-net nima ni?, Regnemer d.o.o. nima ni?, Tipon d.o.o. - sem klical ampak oni imajo samo karoserijske dele (Mazda 323 sorry :) ), Potokar d.o.o. - ima samo zglob in cena za komad je 26.325,00 SIT :blink: ,Avto Kuk - Slo. Konjice tudi nima na zalogi, samo po naro?ilu. Gama center: teli so me malce razveselili, homokineti?ni zglob pride 10.020,00 SIT :D ...najcenej kar je, pa ?e zlo prijazni so. Tko da zdej se za servis zmenim in ?e niso polosovine fu? samo zglobe menjam.

btw....sej 323C = 323BA a ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?el hladilnik 36.000sit, ceneje mislim da ga ni bi mogel dobit... :bravo:

 

jaz sem za ta denar dobil hladilnik za 2.0 motor pri Marinacu v Dolini pri Trstu:)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri nas na ptuju je zglob 18.000 ponaredek pa so super ga mam ze dve leti gor pa ne sparam avta pa drzi zadeva,ce pa polosi pasejo od 323f ba jih mam za prodat so odlicne

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GAMA CENTER ima homokineti?ne od NIPPARTS-a po 10k komad, sam matr ne vem a je cena z davkom ali brez. Nimajo pa polosovin od nippartsa :( ...mehankar je v pogovoru rekel da je verjetno tud polos fu? (pokanje ko je volan naravnost in da? gas), samo ve? se bo videlo ko bo zadevo razmontiral. Jutri tudi zvem ceno za original polos, ko sem govoril s prodajalce je povedal da je ?isto mo?no da ni draga, ker je avto ?e pa? starej?i :ne vem: ...morm jih pa pohvalt, ker tolk prijaznosti pa ?e dolgo nisem do?ivel :jupiii::jupiii::jupiii: ?e pa?ejo polosovine tud na mojga ne vem :ne vem: ...bo mehanik povedal v ponedeljek, takrat bom pa tud videl katera stran je fu?, lahko je tudi da ima pa? homokineti?ni tolk lufta :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa je avto le doma :P

Zdej lahko re?em da sem nekaj dinar?kov vlo?il in upam da bo tole zdej en cajt dr?al in da bo delu b.p. :danzoman: ...in ni ?ans da ga zdej prodam ko je poservisiran tako kot je treba. No pa ?e povzetek:

Zamenjano:

- akumulator

- sve?ke

- prednji diski in plo??ice EBC (+ ?i??enje zavor)

- nova zavorna teko?ina

- zadnje zavore

- olje + oljni filter

- olje menjalnika

- bencinski filter

- homokineti?na zgloba (btw. levi in desni sta popolnoma enaka) :jupiii:

+ ker je bil avto tako svinjski me je pri prevzemu ?akal spucan zunaj in znotraj :D

 

No ?e vse skupaj se?tejem me je tole pri?lo skupaj z delom cca. 120.000,00 SIT :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.