Skoči na vsebino

AGIP ma dobr benz!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zadne cajte (po nasvetu kolega) hodim tankat na AGIP in mi v povprecju kuri cca 2 deci manj pri enaki voznji, tko da ocitno bo neki na tem, ker na to varianto sem prisel ko sem ze slisal par pohval na njihovo znamko?

 

Petrol se mi pa zdi najvecji skret, no pa tut super 100 ni glih za vsak avto! :)) Predvsem ne za dizle! :)))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem... ker Labi tolk reklamira Agip sem tudi dva tanka na AGIPov nafti skuru in poraba je bila popolnoma enaka kot na Petrolu ali OMVju... Tek motorja ni bil ni? druga?en. Po ob?utku (ampak res samo po ob?utku) pa bi rekel, da je AGIP manj brutalen (bolj ne?en) pri pospe?evanju kot Petrol ali pa OMV.

 

Kot sem ?e enkrat rekel, jaz do danes (po 45.000km) nisem na?el razlik med gorivi na posameznih ?rpalkah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadne cajte (po nasvetu kolega) hodim tankat na AGIP in mi v povprecju kuri cca 2 deci manj pri enaki voznji, tko da ocitno bo neki na tem, ker na to varianto sem prisel ko sem ze slisal par pohval na njihovo znamko?

 

Petrol se mi pa zdi najvecji skret, no pa tut super 100 ni glih za vsak avto! :)) Predvsem ne za dizle! :)))))

 

 

Kje pa si ti najdu agipovo pumpo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? jo na rudniku pr zravn rutarja pa u BTC-ju ?e se ne motm!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vrjel al ne js sm tanku super 100 pa sm takoj mel porabo 8.5l pa ?e avto je enak pelu kod bi tanku 95.

S tem da sm s 95 oktanskim bencinom porabo od 7.3-7.6l

 

To je za moje pojme natega!

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

it's all in your heads :)

ne mores met s petrolom 8 litrov z agipom pa 7 litrov porabo...to je nemogoce

jaz tankam na agipu ker nimam slabih izkusenj (ni peska pa vode v dizlu, pa se pri -27°C ni zmrznil) tko da, dokler bo tko bom tam tankal.

@boss: res sem pustu vtis kot da delam za agip...:D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vrjel al ne js sm tanku super 100 pa sm takoj mel porabo 8.5l pa ?e avto je enak pelu kod bi tanku 95.

S tem da sm s 95 oktanskim bencinom porabo od 7.3-7.6l

 

Nemogo?e! Jaz tankam 100ko (zdaj je samo 2 tolarja razlike :jupiii: ) pa je poraba pribli?no ista. Avto pa skor sigurno lep?e laufa. Vmes sem enkrat tankalpoln tank 95ke in se mi je neki glasen zdel avto (pa ?e na 100ki ni tih).

Bratranc ima Balenota 1.6 16v 8100konjev) karavan in je dejal, da z polnim tankom na Dom?alskem petrolu naredi do 100km ve? kot, ?e tanka v Morav?ah (eni so dobili not vodo)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa Agipa najdem kar v Vodicah, je pa tut v BTCju pr Inter?par poslovnih prostorih! :bravo:

 

Jz mam tut ful slabe izku?nje s super sto (poraba gor, zmoglivosti dol), tko da kermu odgovarja, bol? zanga, kermu ne pa jeaaaa ga! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemogo?e! Jaz tankam 100ko (zdaj je samo 2 tolarja razlike :jupiii: ) pa je poraba pribli?no ista. Avto pa skor sigurno lep?e laufa. Vmes sem enkrat tankalpoln tank 95ke in se mi je neki glasen zdel avto (pa ?e na 100ki ni tih).

Bratranc ima Balenota 1.6 16v 8100konjev) karavan in je dejal, da z polnim tankom na Dom?alskem petrolu naredi do 100km ve? kot, ?e tanka v Morav?ah (eni so dobili not vodo)...

 

8100konjev :blink: hehe - fastest and strongest Baleno worldwide :D

 

 

pol gre? pa nazaj na pumpo pa jih vpra?a? kolk oktanska je voda pa ?e kaj pomaga pri performancah avtomobila :whatever:

 

 

Pa ?e malo resnosti, kar se pa ti?e 100 oktanca se prednost le tega pojavi pri bolj zmogljivih motorjih - kak?nih 200 konjev in ?ez. Pri ?ibkej?ih motorjih je pa bolj bla?ev ?egen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..a potem oni direkt it rafinerij v Italiji s cisternami vozijo v SLO bencin?? Nikjer nisem prebral da bi ga kje v SLO shranjevali na veliko?

No je pa res da je v Italiji bolj?i benz, ima? tud super diesel (shell) in kolega, ki letno napravi po Italiji okol 70-80tiso? km z osebnim avtomobilom, pravi da se celo kon?na hitrost zbolj?a, je pa res da je kar dra?ji od navadnega dizla. In ?e je AGIPOV od tam zna bit res bolj?i, jest sem ?e tankal na AGIP-u ampak kak?nih hudih razlik nisem opazil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8100konjev :blink: hehe - fastest and strongest Baleno worldwide :D

pol gre? pa nazaj na pumpo pa jih vpra?a? kolk oktanska je voda pa ?e kaj pomaga pri performancah avtomobila :whatever:

Pa ?e malo resnosti, kar se pa ti?e 100 oktanca se prednost le tega pojavi pri bolj zmogljivih motorjih - kak?nih 200 konjev in ?ez. Pri ?ibkej?ih motorjih je pa bolj bla?ev ?egen.

 

Tiskarski ?krat. In to velik (za 8000 konjev prevelik) 100 konjev sem hotu napisat. sramezljiv

Hja gre predvsem za turbo avte, po mo?nosti tunane, da ne pride do klekljanja. Vem, da je bla?ev ?egen ampak za par tolarjev (?eprav konec leta bi se ful poznalo), ?e lahko privo??im avtu nekaj bolj?ega zanj, zakaj pa ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, sam prej si bremze dobr pre?ekiri, ker ?e bo? dal not 98 okt, bo stvar hotla poletet :)

 

No sicer pa bencin kot bencin, trenutno se res kr spla?a 98ko not metat, ko je sko ista cena! :bravo:

 

Boss ti pa zna? met prov, da mamo mal preve? otro?ke konji?ke, da bi ?utl efekt ve?okt. goriva!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadne cajte (po nasvetu kolega) hodim tankat na AGIP in mi v povprecju kuri cca 2 deci manj pri enaki voznji, tko da ocitno bo neki na tem, ker na to varianto sem prisel ko sem ze slisal par pohval na njihovo znamko?

 

Petrol se mi pa zdi najvecji skret, no pa tut super 100 ni glih za vsak avto! :)) Predvsem ne za dizle! :)))))

 

 

Sem sli?ala neko zanimivo zadevo vezano na AGIP. In ravno to, da bi naj imel kvalitetnej?i benz. Petrol ima baje svojo rafinerijo, pa baje mal slabo pa sej slovenski monopolisti! Tako da te govorice ki kro?ijo bi znale biti resni?ne..al pa, da si je ena pametna glavca zmislila dobro reklamo s to vsebino - ker dober glas se?e v 9to vas :) pa jim bo zdaj mal prodaja narasla ... vse je mo?no!

 

pozdrav?i?,

 

Sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No marko a so ka?ni rezultati, al se ti zdi samo blef? :blink:

 

Glede dizla, pa se mi zdi da zdej ko bi radi zmeri ve? biodizla uturili navadnim zemljanom, pa to ne vem ?e je glih najbol kvalitetna roba :(

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst vam povem da pri petrolu nikol ve? ne tankam, kr sem mel ful probleme z avtom

za mene ma najbol?i bencin MOL al pa OMV

sm zadnji? tanku SUPER 100 vam povem da je ?pica

 

a ma ?e kdo enake izku?nje

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam enake izku?nje in zato tankam smo ?e 100 oktanov na :rispekt::rispekt: omw.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat sveti lu?ka in imam 370 km narejenih, ne preve? old-school vo?nje :P . Se lep?e sli?i ko se avto zavrti ne pa da nekaj momlja in brunda :huh:

 

Pri?akujem jih vsaj ?e ene 30km. Bil je pa Agip '98 iz letali?ke BTC, sem se skoraj mimo bencinske odpelja ker sem mislil da je na koncu, tam sta pa Petrol in OMV tako da so vse pumpe na eni ulici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.