Skoči na vsebino

Premacy


samurainen

Priporočeno sporočilo

Pozdravljen.

Motorji so na?eloma brez problemov, saj niso naviti in se ne kvarijo. Problem je bolj kot ne tako kot pri vseh mazdah tega letnika-rja.

Sam jo tudi imam in sem z njo zadovoljen. Sem pa v nakupu novej?ega avtomobila in bo v kratkem na voljo.

no mislim, da imajo kar pove?ini vsi japonci z rjo te?ave. mi lahko malo ve? napi?e? o svojem avtu, cena, letnik,....

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no mislim, da imajo kar pove?ini vsi japonci z rjo te?ave. mi lahko malo ve? napi?e? o svojem avtu, cena, letnik,....

hvala

No tako moja mazdica je sedaj na voljo. Letnik je 2003, redno serviserana, problemov z ma?ino nima, zraven imam pa ?e nekaj vitalnih delov lza njo, ker sem pred ?asom imel problem z bosch pumpo in sem vzel drug avto za nadomestne dele. Dobre dele sem pobral stran in jih pozamejal ali shranil, ?koljka pa je ?la  v ve?na lovi??a. Tukaj pa ima? ?e temo od omenjenega avtomobila http://www.mazda-si.net/topic/12572-mazda-premacy-by-rendy/?hl=premacy

?e te pa ?e kaj zanima pa me kontaktiraj na pm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.