Skoči na vsebino

koti?ek za ?alostne


makaveli

Priporočeno sporočilo

No, da malce osve?im tole temo namesto uporabnika makaveli,

saj je le-ta o?itno prezaposlen s svojim novim vozilom :D

(kolikor vem je sredi misije HI-FI :P )

 

Razbita Mazdica je na?la nov dom, kjer jo je novi lastnik ?e porihtal.

V novem letu se je pa ?e za makaveli-ja najdla nova (kot nova) Mazda :jupiii:

 

Ostal je zvest seveda isti znamki, istemu tipu, celo isti modelni izvedbi

in ne boste verjeli ?e barva je enaka :hohoho:

Le eno leto mlaj?a je, in ena zadnjih primerkov te serije saj ?e ima tudi novi Mazdin znak.

 

Kaj ve? bo pa sam povedal, v glavnem pa tokrat ve? sre?e in veselja in predvsem vedno sre?no vo?njo!

 

 

 

P.S. Bo? moral dati za rundo :pepsi: :mi pijemoo: :vino::jezicek:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, Wildcat-ka je bolj na teko?em kot jaz:)

 

Skratka Makaveli ma nov avtek. 323f letnik98, z nekaj malo ve? kot 60.000 prevo?enimi kilometri.

In ravno minuli vikend sem se lotil muzike.

Za za?etek sem se lotil du?enja zvoka. Da bo avtek resni?no tih v kabini.

Bilo je potrebno kar nekaj ?asa,da sem razmontiral vse do podna.

Nato sem po mestih kjer ?e niso tovarni?ko du?ena polepil samolepljiv bitumenski trak z alufolijo. Nekaj podobnega kot dynamat,vendar ugodnej?a cena. Potemsem po kompletnem podnu vozila polo?il 15mm termoakusti?no peno.Dobite jo v spec. prodajalnah s kemijo itd. Naprimer v Celju je to Astra-Chemo. Rola 50x200cm stane nekaj ?ez 3jurje.rabil sem natanko 2roli.

In nato polo?il ?e kable. Oja?evalca sta namre? pod sede?em, kar je zelo ugoden prostor zaradi dol?ine plus kabla,zvo?ni?kih, minus pol je mo?no priklopiti ravno pod sede?em,ker se tam nahaja en vijak za maso.Pa ?e prostora zavzame malo, vidno ni,torej manj?a mo?nost kraje....

 

Prtlja?ni prostor isto.plastike ven,polepil blatnike,da manj bobnijo,potem ?e kompletn podn v prtlja?niku, nato pena itd.

Skratka moj cilj je zmanj?ati vso mo?no resonancov avtu,ki se pojavlja na plehu.

Ostala so mi le ?e vrata. itak pa sem porabil 3 dni dela ?e za to

Sicer pa, bojo kmalu slike

 

ajde dost zaenkrat. ?e koga kej zanima...

feel free to ask:)

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najprej cestitke...

 

pol pa...upam,d a si kaj poslikal in si lahko obetamo kaksen clanek v DIY ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...60.000km :jupiii::jupiii: ...kje si pa tooooo dobuuuuuu :bravo:

...druga?e pa, si napisal da ima? oja?evalce pod sede?i, kako je pa kej s hlajenjem, da ne bo preve? vro?e in se ti slu?ajno ne bodo za?eli izklapljati?? ...ali jih ima? tole pod sprednjimi sede?i? Da ti jih ne bo kdo zbrcu :o ...oz. da ne bo koga rit pekla k se bojo ornk segrel :bravo::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, pod sprednjimi sede?i sta dva oja?evalca. poleti jih bo lahko hladila klima,kajti ravno tam se nahaja prezra?evalna cev, pozimi pa je gretje itak ni dobrodo?lo.

Plus to,da sta na suhem.ve?krat se ti v prtlja?nem prostoru zaradi temperaturne razlike(pozimi) lahko pojavi kondenz.In oja?evalec je na mokrem tu pa ti ga ventilacija takoj posu?i.

Kak sm js pametn a?:)

Zbrcat jih pa tud ne mor? kr tak,razen ?e bi dal sede? ful naprej.ponavadi pa se voziva samo dva.mal je pa? treba popazit.manj problemov kot pri ful zni?anem avtu je sigurno:)

No v glavnem,pod sede?i je na razpolago nekje okoli 30x30 cm.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.