Tast ima ravno v prodaji lastni avto (rav4 hibrid) in ker je v mint ohranjenosti, ni hotel tvegati kakšne poškodbe na dopustu.
Je rental CX-30, ampak ga niso imeli na voljo in so mu dali CX-5 nov model. Je 65+ in ni navdušen nad ekrani v avtu, ampak po 14 dnevni izkušnji samo hvali novo CX-5.
Poznam takega, ki si je ameriškega Ford Raptorja uvozil. Dejansko mi ga je firma iz češke.
Bil je nov.
Če ga bo ta prodajal, bo verjetno dal na avto.net. saj drugam ne vem kam ga dat, mogoče v avtohišo....
Sicer ti pa ponujajo VIN številko, pa preveriš, če ga je kakšna zavarovalnica imela "v obdelavi"...
Ni mi pa jasno - uvožen po naročilu. In zakaj ga potem prodajajo na Avto.Net?
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo