Skoči na vsebino

MAZDA 6 MPS v Slo


Boss

Priporočeno sporočilo

in to ?e v naslednjem mesecu so povedali dobro obve??eni viri :D

 

Sicer naj ne bi bila tako "ostra" (6,6s od nula do sto) kot Evo ali pa Micka samo bo pa bolj udobna in manj plasti?na v notranjosti kot tedva.

 

 

 

Objavljena slika

 

 

?e mal lepih slikic na http://www.channel4.com/4car/gallery/M/mazda/6/mps.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 168
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

To se mi zdi pa precej zasoljena cena za japonca....... :o

LP daVid

 

Jah ?e gledamo da je najdrazja "obicna" mazda 6 z vso opremo in bolj kot ne rahiticnim 2.3 GT ( 168 hp motorjem ) stane 7.4 miljoncke. Tale ki je pa 2.3 turbak z 260+ konji s popolnoma novim sistemom AWD-a , da ne omenjam izgleda se mi zdi cena 10 mio sprejemljiva ce bo kaj manj toliko bolje kaj vec pa tudi ne.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je, naslednji mesec naj bi pri?la Mazda6 MPS.

Na?alost le v omejenem ?tevilu:

1. za MMS in novinarje

2. za prvega kupca, kolikor vem ostane v LJ

 

in to je to za letos. ?al. :ne vem:

 

Redne dobave in tudi trgov?eve MPS-ke pa ?ele naslednje leto.

 

In kar je ?e najbolj va?no:

Cena je predvidena okoli 8,5 Mio :rispekt:

 

Koliko jih naro?imo? :D

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8,5 milj je good cena ?e posebej v primerjavi z RX-8, ?e seveda obadva primerjamo v stock varjanti... jaz bi to prec imel sam si stro?kov bencina in registracij ne morem privo??iti :( smrk... tako, da se bom samo slinil

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

?ist tipi?no za Mobisux...dolo?eni osebki pa? imajo pik na Mazdo zaradi Vseveda.

 

 

dolo?eni osebki imajo pik na mazdo zaradi te?av v svoji glavi... :P

 

poznam kar nekaj ljudi, ki o drugih avtomobilskih znamkah povedo ve? kot je Vseved o mazdi, pa kljub temu ne sovra?im tistih avt. znamk...

 

It's all in the head... :unsure:

 

ejga... bejba :)

 

kdaj jo pa dobite ?

 

misli? da bi jo pri?la ?e na slalom v MS pokazat ? :D :D 12. novembra ...

 

aja... sem prebral tisto o drugem letu :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ejga... bejba :)

 

kdaj jo pa dobite ?

 

misli? da bi jo pri?la ?e na slalom v MS pokazat ? :D :D 12. novembra ...

 

aja... sem prebral tisto o drugem letu :(

 

Ja ?al. Pa tudi ne vem ?e ?e bo ta ena novembrska do takrat :unsure:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa saj ti vseeno lahko pride? na slalom :)

 

pa vsi ostali tudi... ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

a ta je va?a??

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?alost od MMS-a :mellow: za novinarje in to.

ena je ?e v Lj, zaenkrat namenjena za privat osebo, torej kupca, ?e bo.

 

naslednje pa ?ele februarja sramezljiv

 

za novinarje?!?!?!

o kaj bi dal, da jo bratranec dobi v roke...hihi...je ze imel RX8 tako na testu...fantazijska voznja...ma ce dobi MPS in me ne pelje en điro, se mu odpovem... :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.