Skoči na vsebino

Mazda 6 2008 Android radio izku?nje


Priporočeno sporočilo

Pa pozabite bluetooth, ce ga je zdavnaj povozil wifi

 

Od kje ti to? Aja zato k ma? IPhone, pol ja. :P

Wifi je edino pametna izbira ?e ma? IPhone, drga? je zaenkrat enostavneje z BT.

Pr wifiju je problem da ti ponavadi dela ali vmesnik ali internet na telefonu ali napravi, oboje naenkrat pa ne.

Pr BT pa lahko ima? ve? BT naprav in Wifi vse naenkrat vklopleno.

Drga? po hitrosti sta pa baje oba enako hitra, govorim za OBDLink MX, ostala kitajska krama je itak vpra?ljiva kak dela. <_<

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kje ti to? Aja zato k ma? IPhone, pol ja. :P

Wifi je edino pametna izbira ?e ma? IPhone, drga? je zaenkrat enostavneje z BT.

Pr wifiju je problem da ti ponavadi dela ali vmesnik ali internet na telefonu ali napravi, oboje naenkrat pa ne.

Pr BT pa lahko ima? ve? BT naprav in Wifi vse naenkrat vklopleno.

Drga? po hitrosti sta pa baje oba enako hitra, govorim za OBDLink MX, ostala kitajska krama je itak vpra?ljiva kak dela. <_<

Od kje mi to? Pridi pogledat, ga uporabljam ze leta. In ce ima kolega android radio, se lahko preko wifija poveze na obd direktno in uporablja aplikacije za android kot so cmd, proscan itd

 

Jaz sem tako meril direktno navor avta (imas v moji temi ko sem primerjal navor s powerboxom) stanje dpf senzorjev itd. Pa tudi internet je delal na android telefonu in android radiju.

 

Dajt gre naprej.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, verjamem da ga ?e dolgo uporablja? in da je kul, sam kje je prednost Wifi pred BT??

Ko sem spra?eval na OBDLink suportu katerega nabavit so mi za Android priporo?ili BT varianto, Wifi so pa naredli za IUserje.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja hitrost a ne....ter multitenant povezava (vec uporabniska). Za osnovno obd komunikacijo je bt dovolj ce pa gres napredneje z logiranjem podatkov, trackdata itd se pa pozna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Forscan deluje veliko bolje na bluetooth kot na wifi, lahko da je wifi hitrej?i ampak bolj stabila povezava je pa blueooth. Glede hitrosti vmesnika elm ra?unalnik avtomobila ne podpira vi?je hitrosti od 500kbps. Elm mi ni nikoli za?teku tud ?e sm use senzorje naenkal bral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da si malo sposodim temo. Evo tudi jaz sem se odlo?il za menjavo radia in sicer na moji 5-ki. Sem pa ga mogo?e malo vsekal ker sem kupil Wince namesto android. Zadeva sicer deluje odli?no edino kar mi ne uspe usposobit so volanske kontrole , ?eprav bi naj radio to podpiral. Znamka je neka Bosion...

Slike:20180122072705.jpg


20180122072737.jpg


20180122072810.jpg


20180122072830.jpg


20180122073025.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj poiskat v menijih, bi mogle nekje bit nastavitve za tipke na volanu. Pri mojem androidu se da nastavlat volanske tipke poljubno ktere funkcije naj kaj delajo na radiju, je pa ze v startu blo vse nastavljeno kot mora bit. Za wince pa nvm kak ima, sam ce podpira pol ima verjetno tudi te nastavitve.vec ti bo verjetno lahko kdo drug pomagal ki ima wince radijo.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moralo bi, res probaj v meniju, lahko da je v tovarni?kem meniju, tistem z gelsom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.