Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdrav...

 

mene pa zanima, ?e mi lahko kdo na hitro pomaga... crknila mi je ?arnica v meglenki in bi jo rad zamenjal, da ne bo avto zgledal kot enooki Jack... spravil sem se zraven, da bi to razstavil, pa mi nekako ni ?lo, pa? nisem dovolj tehni?ni tip na tem podro?ju...

 

lahko kdo na hitro pove, kako se to naredi, gre pa se za Mazdo 323BA-F, taka kot je v podpisu...

 

Lp in hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, urejeno... hehehe, saj to ni res, jaz sem rojeval zraven, potem pa pride moj 5 letni sin, pa gleda malo zraven, pa re?e: Ati saj pa te ma? tam neke ?raufe not, pa to od?raufaj in bo? dobo ven...

 

Jaz pa samo :blink::blink:

 

bravo sine :ouje: ljubi te tata...

 

re?eno, 10 minut dela + H3 ?arnica za 680 SIT by Petrol

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 let kasneje...

Ne gre ravno za menjavo ?arnice, je pa vseeno sorodna tema...

 

Pri moji M3 (l. 2004, 4 vrata) sem opazil, da je po?eno steklo pri prednji desni meglenki. Zaenkrat steklo ?e stoji skupaj, se pa malo zarosi ob mokrem vremenu.

 

Kako komplicirano je to zadevo zamenjati? Je treba zamenjat celo meglenko, ali se dobi tudi zgolj steklo? Se komu morda sanja kak?en stro?ek predstavlja tak poseg na uradnem servisu?

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre ravno za menjavo ?arnice, je pa vseeno sorodna tema...

 

Pri moji M3 (l. 2004, 4 vrata) sem opazil, da je po?eno steklo pri prednji desni meglenki. Zaenkrat steklo ?e stoji skupaj, se pa malo zarosi ob mokrem vremenu.

 

Kako komplicirano je to zadevo zamenjati? Je treba zamenjat celo meglenko, ali se dobi tudi zgolj steklo? Se komu morda sanja kak?en stro?ek predstavlja tak poseg na uradnem servisu?

 

Lej sam tolk, pa ja da nima? zavarovanih svetlobnih teles ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mo?no, da men en dan ena meglenka ni delala, ko sem se jo pa spravu menjat je pa delala? S tem, da je nisem ni? pipal.... Ok, sedaj dela, vendar mi ni ni? jasno. Bolj kot ne. :ne vem:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mo?no, da men en dan ena meglenka ni delala, ko sem se jo pa spravu menjat je pa delala? S tem, da je nisem ni? pipal.... Ok, sedaj dela, vendar mi ni ni? jasno. Bolj kot ne. :ne vem:

 

stik je mozen na vecih koncih...:) tud sama nitka zarnice notri se lahko ujame ponovno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.