Skoči na vsebino

Nesre?a ne po?iva


brzina77777

Priporočeno sporočilo

Evo kak?ne sem jaz sre?e ali bolje re?eno nesre?e.

Na isti dan ko mi je prej?nji lastnik Mazde pripeljal avto v Koper da naredimo prepis in prevzem vozila

se mu na AC LJ-KP za kamionom prileti kamen?ek in seveda kam drugam kot v ?ofer?ajbo.

S tipom geva pred prepisom na policijo prijavit ?kodo da lahko uveljavljamo kasko ?e iz njegove police.

Vse ok pred par dnevi mi njegova zavarovalnica sporo?i da pride cenilec poslikat in tako je blo.

Tip pride predv?eraj?njem in poslika in naredi zapisnik in vse ok.

Danes zjutraj pokli?em zavarovalnico in potrdijo prejem papirjev od cenilca in odobrijo popravilo.

 

Do tukaj vse ok ...grem v slu?bo...kon?am delat...in glej ga zlomka pridem do Mazdice a ?ipa po?ena

se je raz?irilo iz tiste pikice ..verjetno zaradi burje in mraza.

Zgoraj je tisto kar je nastalo iz tiste spodnje pikice.

Kakor koli Mazda ?e parkirana pred Novomatom ker so ?e zaprli....tako daj jutri zjutraj naprej pregled 

pri "?iparjih".

 

Mene zanima ?e kdo ve koliko dolgo se ?aka na novo original ?ipo..?e je to pri nas v lepi de?elici kje

na zalogi ....

 

Hvala vsem za bodo?e informacije in da ste si vzeli ?as za to prebrat......saj vem da me Vi vsi razumete

 

Lp

Slavko

post-10097-0-81230000-1519330214_thumb.jpg

post-10097-0-39731800-1519330328_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naceloma bi moralo biti nekje v Slo ali Aut na zalogi tako da dan dva brez predhodne najave.

 

A mas kak senzor?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkrat se mi je ze to zgodilo,samo sipo se caka max 1dan.

 

Probleme so mi delali edino na alianz zavarovalnici,kjer sem se moral usklajevati z njihovim cenilcem,kdaj pride pogledat sipo.. ko je majstr spisal papirje,so mi na servisu zamenjali sipo tekom dopoldneva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkrat se mi je ze to zgodilo,samo sipo se caka max 1dan.

 

Probleme so mi delali edino na alianz zavarovalnici,kjer sem se moral usklajevati z njihovim cenilcem,kdaj pride pogledat sipo.. ko je majstr spisal papirje,so mi na servisu zamenjali sipo tekom dopoldneva.

Evo mogo?e mam pa sre?o vse to je blo z Alianzom hahahah tako da so mi oni ?e potrdili....sam sem na Triglavu,ker mam full ugodnosti zaradi paketov (?ivljensko,stanovanje,..itd.) in ?e prijatelj mi je agent za vse kar mam tam zavarovano.

Hvala Nejc torej imam vseeno malo sre?e da sem z Alianzom in cenilcem ?e re?u...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....stari pol pa pojdi z zapisnikom od zavar.TRIGLAV na mazda servis Avto plus do g.Damjana naro?i navo ?ipio ?e si tam pred 11 uro naro?ijo in drugi dan je na servisu...javi kaj...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mogo?e mam pa sre?o vse to je blo z Alianzom hahahah tako da so mi oni ?e potrdili....sam sem na Triglavu,ker mam full ugodnosti zaradi paketov (?ivljensko,stanovanje,..itd.) in ?e prijatelj mi je agent za vse kar mam tam zavarovano.

Hvala Nejc torej imam vseeno malo sre?e da sem z Alianzom in cenilcem ?e re?u...

Jaz malo drugace gledam na to. Pravis da imas sreco da so ti odobrili... jaz bi rekel da so zgolj opravili svoje delo. Ti placas zavarovanje,nastane skoda,oni pokrijejo skodo. Sreca nima kaj delat tu.

 

Sem imel z grawe in triglavom primer,ko je ravnotako kamen razbil sipo in mi ni bilo potrebno nic klicarit okoli,preverjat,se usklajevati s komerkoli iz zavarovalnice... zgolj zapeljal sem se do servisa , napisal kaj je bilo,skopirali so polico in prometno in zamenjali sipo..

 

Samo pri alianzu sem moral popizdevat in se usklajevati 11dni ter se 11dni vozit z zbito sajbo.

 

Tako da ves,da gre drugje bistveno bolj elegantno. Vsaj po mojih izkusnjah in izkusnjah ljudi ki jih poznam.

 

No,glavno da bos resil zadevo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....stari pol pa pojdi z zapisnikom od zavar.TRIGLAV na mazda servis Avto plus do g.Damjana naro?i navo ?ipio ?e si tam pred 11 uro naro?ijo in drugi dan je na servisu...javi kaj...lp

Ja sej bi ampak zakaj bi...saj to uveljavljamo od prej?njega lastnika ki je imel na Alianzu..

 

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Jaz malo drugace gledam na to. Pravis da imas sreco da so ti odobrili... jaz bi rekel da so zgolj opravili svoje delo. Ti placas zavarovanje,nastane skoda,oni pokrijejo skodo. Sreca nima kaj delat tu.

 

Sem imel z grawe in triglavom primer,ko je ravnotako kamen razbil sipo in mi ni bilo potrebno nic klicarit okoli,preverjat,se usklajevati s komerkoli iz zavarovalnice... zgolj zapeljal sem se do servisa , napisal kaj je bilo,skopirali so polico in prometno in zamenjali sipo..

 

Samo pri alianzu sem moral popizdevat in se usklajevati 11dni ter se 11dni vozit z zbito sajbo.

 

Tako da ves,da gre drugje bistveno bolj elegantno. Vsaj po mojih izkusnjah in izkusnjah ljudi ki jih poznam.

 

No,glavno da bos resil zadevo...

Sej pravim to je ?lo iz police prej?njega lastnika ki je bil zavarovan pro Alianzu

 

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj taka panika, ce mas odobreno potem samo pelji tja kjer bo sipa najhitreje - to je pa verjetno cargoass ali uradni mazda servis.

 

Senzor pomeni to da se mora taka sipa tudi narociti.

 

Na tvojem mestu bi sel na uraden servis. Meni je licar narocil sipo za nissana na uradnem servisu in jo dobil se isti dan (s senzorjem za dez in svetlobo)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj taka panika, ce mas odobreno potem samo pelji tja kjer bo sipa najhitreje - to je pa verjetno cargoass ali uradni mazda servis.

 

Senzor pomeni to da se mora taka sipa tudi narociti.

 

Na tvojem mestu bi sel na uraden servis.

Sej sem ?e s prej?njim avtom bil zadovoljen pri Novomatu...tako da sem kr zadovoljen pri njih...pa sej ni panika samo nisem vedel ?e imajo zaloge teh ?ip ...tako ali tako bom pa? moral po?akat ker Mazdica ni ve? vozna s tako ?ipo ker se lahko samo ?e bolj razleti....hvala sej ste me ?e vsi pomirili da ne bo dolgo za ?akat...

 

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na novomatu manjal sajbo na xedosu za neverjetnih 60? (avto l. 1994 ni ime kaska). Ne spomnim se a verjetno ni bila original - vseeno ne opazis in narejeno tip top.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem ?e s prej?njim avtom bil zadovoljen pri Novomatu...tako da sem kr zadovoljen pri njih...pa sej ni panika samo nisem vedel ?e imajo zaloge teh ?ip ...tako ali tako bom pa? moral po?akat ker Mazdica ni ve? vozna s tako ?ipo ker se lahko samo ?e bolj razleti....hvala sej ste me ?e vsi pomirili da ne bo dolgo za ?akat...

 

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

 

Lahko vozi?, ?eprav ni prijetno - ?ipa ne bo skup padla, ker je lepljena in je po?en samo zgornji sloj.

 

?e pogleda? tiste ruske dash cam videe ima prakti?no vsak tretji po?eno ?ipo - in to ?e predno se zaleti :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav

Evo mene spet....?ipa nova montirana...vse dela (>senzorji itd<)....Novomatovci naredili dobro delo z Guardianovo ?ipo ki je ?e

celo lep?a od tiste prej....v glavnem to so imeli na zalogi tako da v 2 dneh narejeno....

Prvi son?en dan pridejo fotke moje lepotice....?e par ?minkerskih  popravkov pa bo ko nova...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novomatovci naredili dobro delo z Guardianovo ??ipo ki je ??e


celo lep??a od tiste prej....v glavnem to so imeli na zalogi tako da v 2 dneh narejeno....


In tako ve? nikoli ne bo? imel original ?ipe. Jaz sem menjaval svojo zadnjo pri Novomatu v MB in lahko povem nikoli ve?. Naredili tako slabo da so jo 3x ven rezali. ?e dobro da se, vse pofotkal in poslal zavarovalnici in zahteval original ?ipo.


 


lp


Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novomatovci naredili dobro delo z Guardianovo ??ipo ki je ??e

celo lep??a od tiste prej....v glavnem to so imeli na zalogi tako da v 2 dneh narejeno....

In tako ve? nikoli ne bo?

imel original ?ipe. Jaz sem menjaval svojo zadnjo pri Novomatu v MB in lahko povem nikoli ve?. Naredili tako slabo da so jo 3x ven rezali. ?e dobro da se, vse pofotkal in poslal zavarovalnici in zahteval original ?ipo.

 

lp

Ne vem zate ..mapak zaenkrat vse dobro ?tima tako da sem zadovoljen....

 

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.