Skoči na vsebino

Spoiler

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

No kon?no sem dobila pobarvan spoiler. In ?e takoj zjutraj sem ga zmontirala.

 

Zdaj pa sledijo naslednji projekti

Temnenje stekel, konec poletja ni?anje ...

Za prvi avto sem zelo zadovoljna saj ni mam nobenih te?av za enkrat. Redni servisi in avto dela ko urca.

 

Lep son?en pozdrav

Zoom zoom

Mala

aa56b8448bed6129364453e44ce338da.jpg6cba1ca58bc5593b872c4ba04ab02cde.jpgafa501820e9daa8e4b6f40538930c4fb.jpg

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Napisano

Hehe feltne pa iz prejsne modre sestice :P. Kje si pa dobila spoiler za stiri vratno ? Super izgleda :prstgor:

Napisano

Hehe feltne pa iz prejsne modre sestice :P. Kje si pa dobila spoiler za stiri vratno ? Super izgleda :prstgor:

moj jih je obdrzu od svoje 6 in so mi prov lepe nimam kej rect. Spoiler je pa moj na odpadi na vranskem najdu edin tm so rekl da ga majo pa ga je letu iskat hehe

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Napisano

Lepa sprememba, pozivi izgled limuzine :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Lepa sprememba, pozivi izgled limuzine :)

Hvalaa, treba se stekla zatemnit pol se bo pa ?e res poznala sprememba hehe

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Napisano

Ne jih samo na max. zatemnit. Jest sem svojo biuso 6ko zatemnil na max. pa mi je bilo kasneje malo zal. Problem je ker sprednjih nemores zatemniti in potem ni nekega prehoda. Zadnje sipe na max. Sprednje pa cisto nic in potem malo cudno izpade.

Napisano

Ne jih samo na max. zatemnit. Jest sem svojo biuso 6ko zatemnil na max. pa mi je bilo kasneje malo zal. Problem je ker sprednjih nemores zatemniti in potem ni nekega prehoda. Zadnje sipe na max. Sprednje pa cisto nic in potem malo cudno izpade.

Zmenjeno

 

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Bom dal sliko, ki sem jo prilepil ze pred nekaj leti... Primerjava med D175 AT in G194 AT ... Stil voznje je podoben...   
    • Hehe, nisem tolk občutljiv, kaj vozim, ker bi drugače imel Audija al pa Mečko al pa kaj drugega prestižnega. Opažam edino to, da 10 let nazakj nisem imsel takega občutka, da bi se kvaliteta avtov močno razlikovala med seboj.   Od kar pa so tukaj EV-ji in se zaradi dragih baterij lovijo evrčki pri uporabi crapy materialov pa nas pelje nazaj v 90-a, ker je bila razlika med Mercedesom in KIA še ogromna.   Bom še 1x ponovil, po moje, še ni čas za EV-ja, ker dokler ne bo na cenovnem nivoju in kvalitetnim interjerjem bo pač treba počakat. Lahko se vsi fani EV-jev zaletavajo s hvaljenjem, ampak EV-ji so še v fazi veliko denarja za malo kvalitete. Ko pridejo v fazo za malo denarja, malo kvalitete in kontra za veliko denarja veliko kvalitete se bomo pa spet pogovarjali kaj kupiti in ne ali sploh kupiti.   Ja, jebat ga Mazda 6 me je pač razvadila.
    • Za kratke razdalje je čist OK, kot sem napisal. Se pa čudim, da @dvorjan tole vozi na roadtripe dolžine 750km. Ok mogoče sem narobe zastopil pa je to naredil v treh ali štirih dneh vožnje in ne v enem.   Aja še vedno ne vem kako se spusti voznikov sedež.
    • Sej veš kje je glavni problem? Kupuje rabljen avto in tam se ne ve kaj je počel prejšnji lastnik. Načeloma z zadnjim FL od leta 2018 ne bi smelo biti nekih večjih težav saj so odpravljene večinoma vse porodne in tudi zamenjali so način čiščenja NOX, ki je zdaj preko AdBlue ssistema, kar zmanjšuje nabiranje saj v sesalnem kolektorju.   V glavnem servisna "knjižica", pregled kilometrov pri menjavi in da je opravljeno po navodilih proizvajalca. Testna vožnja pa bi moralo biti OK.
    • Tole me je fejst nasmejalo... ampak ok, go on.   Dejmo bit realni, če bo 2 litra razlike v povprečju bo kr v redu rezultat.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.