Skoči na vsebino

ta forim je pa res fini


Sasa

Priporočeno sporočilo

Sem tak?en ?isto novi ?lan tega finega foruma, sicer me imate za fanti?ka ker je na tem forumu res mal ?ensk ampak mazda kraljica je pa? tak?na, da me je o?arala, zdaj pa ?e ta forum. Res sem hvale?na vsem vam k ste mi dal koristne napotke kako mojo mazdico spravit nazaj v pogon. Sicer bom morala zelo zavihat rokave, bo pa malo la?je :) ?e zlasti zdaj ko sem dobila malo upanja s pomo?jo podatkov, ki ste mi jih vi prijazni forum?ani podali !

 

?e re?em HVALA je premalo...ko najdem besedo, ki bo enakovredna "hvala" hvale?nosti jo sporo?im !

 

Sa?a

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrabri mi?ek,vedno pripravljen pomagati.... :P Punce so res bolj redke tu na forumu,zato nam ne zameri,?e smo te meli za fanta!! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D Tvoj prvi mail sem 3x prebral, da bi ugotovil katerega spola si sramezljiv, ker Sa?a je lahko tako mo?ko kot ?ensko. Stavim jurja, da so te tudi na kak?nem drugem forumu nehote zamenjali spol, ?e nisi ?e na za?etku povedala kdo si. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrabri mi?ek,vedno pripravljen pomagati.... :P Punce so res bolj redke tu na forumu,zato nam ne zameri,?e smo te meli za fanta!! :whatever:

 

Sam si pa ne morem, da ti ne napi?em..... tle pogumna deklica k ma te?avo z mazdico, ti bi pa ti?a ven jemal hehehe kreativna ni kaj :bravo:

druga?e pa hvala za vsakr?no pripravljenost na pomo?...

 

u?ivaj dan ! pa ?im ve? sre?e pri "pomo?i" bejbam

 

ajt

 

sa?a

 

:D Tvoj prvi mail sem 3x prebral, da bi ugotovil katerega spola si sramezljiv, ker Sa?a je lahko tako mo?ko kot ?ensko. Stavim jurja, da so te tudi na kak?nem drugem forumu nehote zamenjali spol, ?e nisi ?e na za?etku povedala kdo si. ;)

 

lepo od tebe, da si si vzel ?as za razbrat spol... tko al tko me pa vsi zamenjujejo (ne ravno na forumih k je ta prvi) k sem pa? nevtralno ime ;)

no lep dan ! nasmejan !

 

s.

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam si pa ne morem, da ti ne napi?em..... tle pogumna deklica k ma te?avo z mazdico, ti bi pa ti?a ven jemal hehehe kreativna ni kaj :bravo:

druga?e pa hvala za vsakr?no pripravljenost na pomo?...

 

u?ivaj dan ! pa ?im ve? sre?e pri "pomo?i" bejbam

 

:hohoho::hohoho::hohoho::rispekt:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::rispekt:

 

 

 

sam si pa zabaven

sploh ne ve? kok si me spravu v smeh

ajt

tole pa zate :)) k bejbe tut padamo na to

:rozico:

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam si pa zabaven

sploh ne ve? kok si me spravu v smeh

ajt

tole pa zate :)) k bejbe tut padamo na to

:rozico:

 

sramezljiv hihi ma sam, da si se nasmejala :lol:

 

p.s. hvala

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne,nisn bil jaz napaden ampak moj podpis.... :P ?e bi bla punca iz ?tajerske,bi vedla v ?em je fora tega podpisa... :D Tak da Sasa,niti najmanj ni to namenjeno tebi!! B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se da to hitro popravit.... :P:bravo:

 

olala.. pa saj nisem napadala madonca nooooooo tut tisti podpis je bil samo opazka

:ljubezen:

...hmmm ?e je to ?tajerska fora, potem bi lahk vedla zanjo, k sem pa ?tajerka sramezljiv

mal ?e pome?ana z lj. k pa? tukaj ?ivim.

pa itak sem te po?tekala da si zabaven, ?e si me pa v?eraj tko fino spravu v uni ta glasni smeh...tako da brez zamere (sicer imamo pa ?enske en blazno zopern problem?ek - znamo bit prav fino te?ne in nadle?ne :rispekt:

 

ajt,

 

lep nasmejan dan! pa ?e koga/katero drugo spravi mal v smeh ! !

 

olala.. pa saj nisem napadala madonca nooooooo tut tisti podpis je bil samo opazka

:ljubezen:

...hmmm ?e je to ?tajerska fora, potem bi lahk vedla zanjo, k sem pa ?tajerka sramezljiv

mal ?e pome?ana z lj. k pa? tukaj ?ivim.

pa itak sem te po?tekala da si zabaven, ?e si me pa v?eraj tko fino spravu v uni ta glasni smeh...tako da brez zamere (sicer imamo pa ?enske en blazno zopern problem?ek - znamo bit prav fino te?ne in nadle?ne :rispekt:

 

ajt,

 

lep nasmejan dan! pa ?e koga/katero drugo spravi mal v smeh ! !

 

ma ne me zezat..kje je zdaj uni ti? k ga je treba dat vun ????????? sej je bil fajni nooooooooooo

:o

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti?a vun poje ?krat bolfenk v intervjuju z reporter Milanom, to je ena komi?na oddaja vsak dan okoli 11h na eni ?tajerski radijski postaji...

 

ceprav meni je boljsi, ko razlaga kako so ga motili med spanjem :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti?a vun poje ?krat bolfenk v intervjuju z reporter Milanom, to je ena komi?na oddaja vsak dan okoli 11h na eni ?tajerski radijski postaji...

 

ceprav meni je boljsi, ko razlaga kako so ga motili med spanjem :D

 

 

:jupiii: Bravo!!!! In potem svizec zavije ?okolado.... :jupiii:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglejte moj prejsnji post ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka pa ti si primorc...ka ti tote ?tajerce poslu?a?... tam je oni tomi doma... oni ki dela zum zum.... :hohoho::P

 

David sej ve? kako je, Primorci in ?tajerci bi bli ta bolj?i prijatli, ?e nebi blo Slovenije vmes..heheheheh :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedi pet........LITROV VINA MORAS SEDAJ SPIT NA RA?UN PRIJATELJEV ?TAJERCEV...ampak David...5 litrov ?marnice...hihi...da bo res vesel in odpiljen december lol :D:hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajooooj ne omenjaj ?marnice....tisto te zme?anga in ?udnega nardi...pa faco ti v levo zategne.... agrrrr... not anymore..pleaaaaaaseeee....... <_<

 

don't be a pussy!!!!! :hohoho::hohoho::hohoho: :mi pijemoo:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.