Skoči na vsebino

razmak vijakov mazda 323

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

a ve kdo koliksen je razmak vijakov pri mazdi 323 karavan, l 93. A je 4 x 100, 4 x 108... Sej bi izmeril, pa se mi ne da pokrovov dol snemavat :P:ouje:

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Napisano

4x100 ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Napisano

Jz tut mislim enako, ker zihr nima sam karavanka drga?nih lukn kokr usi ostali! :bravo:

 

Kar je pa najbl fajn je ta 4 x 100 dimenzija, ki jo majo tut OPL, Reno, VW, stare honde, itd. :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Napisano

ola, neki takega sm caku. Pol bojo polet feltne 15 col gor padle. Me prow zanima kako bo to zgledlo...mazda karavan pa alu feltne... :danzoman:

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Napisano

Ja na siviku 130 HP jih pogosteje loh opazmo, ampak treba je tut s karavanom mal ob?instvo ?okirat! :P

Dobrodo?li na forumu!

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Poglej POCO F8 Pro global je tudi top telefon! Na strani "Kajkupiti" je 700$ 🤗
    • Ker je katastrofa pri RAMih...in bodo tudi telefoni z cenami šli samo še gor...Hynix pravi,da se vsaj do 2028 ne bo umirilo😲       ...Xiaomi 17 samo bog ve če bo,in če sploh bo prišel k nam,...moj 12pro ima tri leta intenzivne rabe na grbi...15 Ultra je pri A1 razprodan...in najnižja cena npr. na Amazonu je okoli 1050€+...in sem se na koncu odločil za Xiaomi 15.   Sicer je tam-tam z 15TPro...je 15T Pro malce večji,novejši,a so na koncu odločile meni važne lastnosti-boljši procesor,chipset,trajanje baterije...,lasersko ostrenje,nasploh boljša foto sekcija,in zanesljivo podprti formati kot je Sonyjev LDAC,ki ga obvezno rabim ipd....pač 15T Pro ni "flagship" in specifikacije ne povedo vsega,ker seveda so morali nekje šparati. Če mi bo vsaj približno tako služil kot stari 12Pro bom zadovoljen. Kupil na Amazonu za 716,37€...pride predvideno 8.Januarja...ma se mi ne mudi...k pri nas pa...v neki "normalni" trgovini ga ni izpod 950€😬   Xiaomi 15 512GB Black: Amazon.de: Elektronik & Foto WWW.AMAZON.DE Xiaomi 15 512GB Black: Amazon.de: Elektronik & Foto  
    • Še Mazda6 dizel, obvezno na seznam  
    • Me prav zanima.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.