Skoči na vsebino

Interclass cars d.o.o.


Manfred

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Zanimajo me va?e izku?nje z Interclass cars d.o.o. v Ljubljani. Ker se odlo?am za nakup Mazde :jupiii: me zanima kateri prodajno servisni salon mi priporo?ate, predvsem pa me zanima kateri servis v Ljubljani mi priporo?ate.

 

Malo pobrskaj po forumu:

- za nakup - kjerkoli (odvisno, kaj so ti pripravljeni ponudit)

- za servis - Gama center!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem z Interclassom zadovoljen saj so mi pred Mazdo rihtali ?e KIO v njihovi servisni delavnici. Tako sem tudi svojo ?estko pri njih naro?il. Tukaj moram okregati Gamo saj se z njihovim prodajalcem ni dalo a ma ba? ni?ta dogovoriti saj o popustih ni hotel sploh sli?ati. Pri Interclassu pa ni bilo tak?nih te?av saj se je dalo marsikaj odgovoriti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 let kasneje...

Pozdrav !

 

Da malo iz naftalina potegnem tole temo, ki pa ima v naslovu to?no to, kar me zanima. Kar nekaj se da prebrati o A -Cosmos skoraj ni? pa o Interclass cars d.o.o., in me  res zanima ali imate na forumu kak?ne izku?nje tako s prodajo kot s servisom?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav !

 

Da malo iz naftalina potegnem tole temo, ki pa ima v naslovu to?no to, kar me zanima. Kar nekaj se da prebrati o A -Cosmos skoraj ni? pa o Interclass cars d.o.o., in me  res zanima ali imate na forumu kak?ne izku?nje tako s prodajo kot s servisom?

 

Hvala

Na Interclass sem bil ene trikrat z Volvotom na servisu. Prijazni na sprejemu in vse so zrihtal. Nisem pa bil med delom zraven tko da za sam postopek dela ne vem kako lavfa. Za reden servis sem dobil nadomestni avto.

Tko da zaenkrat zadovoljen. Aja, material za servis pa drag kot na vseh poobla??enih servisih  :P

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne velike spremembe o?itno ni.

Dobre 2 leti nazaj se na A-Cosmosu v BTC-ju nisem uspel dogovorit za popust, na Interclassu pa.

Na servisu so dragi kot povsod, bom pa naslednji? ?el z svojim oljem v BTC da vidim kako bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem sam kupoval pol leta nazaj, sem ravno zaradi teh dobrih odzivov, ki jih imajo uporabniki s servisom ?el najprej h njim povpra?at. Pa morm re?t, da je bil odziv v salonu zelo mla?en...so se povsod drugje dosti bolj potrudili, tud pri Interclassu npr.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav tudi z moje strani.

 

Tudi sam priznam, da se mi pri A-Cosmosu BTC niso zdeli najbolj "gostoljubni" In prav zato tudi mene zanima Interclass tako, glede prodaje kot servisiranja. Mi je pa zanimivo, kako malo odzivov oz. mnenj je za to podjetje.

 

Vse info. dobrodo?le.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem kupoval, sem kljub "vezam" pri drugih firmah, najbolj?i odnos do?ivel ravno pri interclass. Za piko na i, je bila tudi cena najbolj ugodna. Kar se pa servisa ti?e pa pomkomentiram, ko bo ve? izku?enj..

 

Hvala,

lepa novica in se priporo?am ?e za mnenje o servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e jaz podam mnejnje o interclass cars-u ... ko sem se odlo?il za nakup M3, sem mal potipal pri razli?nih prodajalcih... najslab?o ponudbo sem dobil v A-cosmosu v BTCju .. najbolj?o pa glih pri Interclassu. Avto dobil ?e pred rokom (cca 2 tedna - ni velik ampak ko si neu?akan je to ogromno :)). Servis super, vedno mi uredijo nadomestno vozilo, tudi ?e popravilo traja kako urco. Na servisu jim ni ni? te?ko, res se pogolobijo v napako... jaz zelo zadovoljen.

IMG_1241.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri meni je bila izku?nja pri A-Cosmos totalno porazna. V ?i?ki itak niso niti dvigali telefonov ali odgovarjali na emaile, v BTCju pa so zmagali z:

 

- Oba testna avta (M6 in M3) sta bila popolnoma brez goriva.

- En prodajalec mi ni hotel niti pripraviti ponudbe (oz. dati ra?una).

- Omenjeni prodajalec me je ob vpra?anju o memory stolih v trojkih vpra?al a ne bi raje kupil audija.

- Do kakih popustov ali dodatni opreme nismo pri?li ker se prodajalcu preprosto ni dalo ve? z mano pogovarjati.

- Drugi poskus, testna Mazda 3 je bila na voljo samo v Challenge opremi z G100 ma?ino. Glede na profil avta, ki sem ga iskal, je vozilo s prakti?no ni? opreme in ma?ino ki je komaj potegnila mimo tovornjaka na avtocesti, naredilo zelo slab vtis.

- Po vrnitvi avta ob dogovorjeni sva morala ?akati prodajalca 35 minut ker je kar nekam od?el. Na servisu niso meli pojma kam in niso ga morali priklicati.

- Ta prodajalec je celo pokazal cenik in uspel povedati kdaj bi bila dobava. "Popust" se je ustavil pri zimskih gumah.

 

Za primerjavo, v MS:

 

- So mi takoj brez naro?ila dali M3 Revolution za cel dan (vs. za eno uro kot v LJ). Ko sem podpisoval prevzem so poslali nekoga da je avto natankal.

- "Popust" je bil v zimskih gumah ( + 16" alu feltnah), navigaciji ter "zastonj" barvi. Denarnega popusta se na ta model ni dalo dobiti (delan po naro?ilu :/ )

 

V kolikor ne bi ?el za foro v MS pogledat v salon bi zdaj verjetno vozil ?kodo, tako zani? so bili v LJ. Dobre izku?nje sem ?e mel tudi pri Avtotehni Vis / Peugeot, kjer so se tudi  zelo potrudili da bi mi prodali avto. Ostali saloni pa so bili ve?inoma crap.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za napisano.

 

Priznam, da sem se kar oddahnil saj sem se ?e spra?eval, ali je z menoj kaj narobe, da sem bil v A-Cosmos tako razo?aran. Res tile, vsaj kar se prodaje ti?e bolje, da s svojo dejavnostjo zaklju?ijo ker delajo samo ?kodo Mazdi.

 

izacus kaj misli? z MS?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...jaz pa moram pohvalit,Avto plus mazda servis in prodaja v kopru...

Pohvala ko kopuje? avto ter servisi se res potrudijo .so se fantje popravili...glede let nazaj...he he

Konkurenca ...baje???.res pa ,da poznam ekipo tam..lp:-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za napisano.

 

Priznam, da sem se kar oddahnil saj sem se ?e spra?eval, ali je z menoj kaj narobe, da sem bil v A-Cosmos tako razo?aran. Res tile, vsaj kar se prodaje ti?e bolje, da s svojo dejavnostjo zaklju?ijo ker delajo samo ?kodo Mazdi.

 

izacus kaj misli? z MS?

 

Murska Sobota, Kolmani? & Dokl.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.