Skoči na vsebino

Mazda 3 / letnik 2007 / in?talacija bluetooth


Priporočeno sporočilo

Tem ?katlicam se re?e tudi xcarlink prodajajo jih tudi v sloveniji in na ebayu v eu, da ne naro?a? iz kitajske.

Drga? pa jst mam tako zadevo samo brez blutootha zmontirano v moji M3 in je super, ima usb, sd kartice in auxin. Lepo ?pila iz usbja, delajo komande na volanu, zapomni si ktero pes3m je nazadnje predvajal, ?e vmes ugasne? avto...skratka super upgrade radija.

Glede blutootha na teh napravah pa pobrskaj mal po netu kake ima kdo izkusnje.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel v svoji m3 nekaj podobnega samo ne xcarlink-predrag.

Druga?e pa ja...dober upgrade da se re?i? cd-jev

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem imel takega z BT sicer na sestki, ampak je vse isto. Zelo, zelo zadovoljen tako s hitrost, kot s spominom. BT je deloval odlicno in pri telefoniranju in pro predvajanju glasbe. Jest sem takrat vzel znamko DENSIO, katera je sicer drazja zadeva pa mi ni niti malo zal.

 

https://www.orangeaudio.si/dension-gateway-lite-bt

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.